9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

У 2020 році на заводі «Імпульс» розпочнуть серійне виробництво артилерійських підривачів

 • На Казенному підприємстві «Шосткінський казенний завод «Імпульс» створено новий виробничий комплекс, який готовий до запуску у 2020 році серійного виробництва підривачів В-429, В-429 Е, РГМ-2М та інших елементів вогняних ланцюгів артилерійських боєприпасів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Про це стало відомо під час презентації виробничого комплексу, яка відбулась 24 грудня. Під час презентації фахівці оборонно-промислової галузі та представники зацікавлених структур були ознайомлені з технологією виробництва підривачів та верстатним парком нового виробничого комплексу.

  Як заявив під час презентації директор КП «Шосткінський казенний завод «Імпульс» Євген Чернов, «сьогодні підприємство підготувало виготовлення підривачів В-429 в замкнутому циклі і готове до їх випробувань». Крім того, за словами Євгена Чернова «з початку 2020 року підприємство готове до випуску підпривачів В-429, В-429 Е, РГМ-2М та інших елементів вогняних ланцюгів».

  КП «Шосткінський казенний завод «Імпульс» згідно з рішенням Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу та Державного концерну «Укроборонпром» щодо організації серійного виробництва підривачів до артилерійських снарядів та мін всіх калібрів, та Державної цільової програми зі створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії до 2021 року затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 року №197-3 придбало та встановило сучасне обладнання для високоточної обробки деталей.

  Завдяки цьому на заводі було створено новий виробничий комплекс з новітніми верстатами, призначеними для виготовлення особливо складних та точних деталей. Цей виробничий комплекс здатний виробляти всю номенклатуру засобів ініціювання до всіх артилерійських снарядів та ракетного озброєння, в тому числі й всіх видів підривачів, втулок (капсульних, електрокапсульних, гальваноударних) і інших комплектуючих до боєприпасів в необхідній кількості та при наявності конструкторсько-технологічної документації.

  Також протягом 2019 року був підготовлений персонал, що здатен самостійно працювати на всіх видах встановленого обладнання, проводити його налаштування і розробляти програми для роботи таких верстатів.

  Нова виробнича лінія на “Шосткинському казенному заводі “Імпульс” Фото: Укроборонпром

  Виробництво підривачів В-429, В-429 Е, РГМ-2М та інших елементів вогняних ланцюгів артилерійських боєприпасів є наразі необхідним в рамках створення в Україні замкненого циклу виробництва артилерійських боєприпасів, а також для заміни старих підривачів у боєприпасах, що знаходяться на базах Міністерства оборони України і гарантійний термін зберігання яких вже закінчився.

  Слід зазначити, що проведення заходів з переоснащення КП «Шосткінський казенний завод «Імпульс» та створення нового сучасного виробництва артилерійських підривачів стало можливим завдяки ряду управлінських рішень, що були зініційовані попереднім керівництвом ДК «Укроборонпром» з огляду на потреби розвитку вітчизняної боєприпасної галузі».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Китайська компанія хоче інвестувати у виробництво електрокарів в Україні

  Один з китайських виробників електромобілів планує розташувати своє виробництво в Україні.Про це розповів генеральний...

  «Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

  ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у небо після тривалої перерви.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.Про це...

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Зараз читають

  У Дубровиці на Рівненщині відкрили першу чергу мультифункціонального спорткомплексу (фото)

  Завершилися роботи зі створення першої черги спортивно-оздоровчого комплексу у Дубровиці Рівненської області в рамках національної програми будівництва...

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом...

  “Рівнеазот” відновить та запустить цех азотної кислоти за два тижні

  ПрАТ "Рівнеазот" розпочало роботи з усунення наслідків розгерметизації трубопроводу в цеху азотної кислоти, за оцінками фахівців, ремонтні...