9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

У 2020 році на заводі «Імпульс» розпочнуть серійне виробництво артилерійських підривачів

 • На Казенному підприємстві «Шосткінський казенний завод «Імпульс» створено новий виробничий комплекс, який готовий до запуску у 2020 році серійного виробництва підривачів В-429, В-429 Е, РГМ-2М та інших елементів вогняних ланцюгів артилерійських боєприпасів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Про це стало відомо під час презентації виробничого комплексу, яка відбулась 24 грудня. Під час презентації фахівці оборонно-промислової галузі та представники зацікавлених структур були ознайомлені з технологією виробництва підривачів та верстатним парком нового виробничого комплексу.

  Як заявив під час презентації директор КП «Шосткінський казенний завод «Імпульс» Євген Чернов, «сьогодні підприємство підготувало виготовлення підривачів В-429 в замкнутому циклі і готове до їх випробувань». Крім того, за словами Євгена Чернова «з початку 2020 року підприємство готове до випуску підпривачів В-429, В-429 Е, РГМ-2М та інших елементів вогняних ланцюгів».

  КП «Шосткінський казенний завод «Імпульс» згідно з рішенням Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу та Державного концерну «Укроборонпром» щодо організації серійного виробництва підривачів до артилерійських снарядів та мін всіх калібрів, та Державної цільової програми зі створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії до 2021 року затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 року №197-3 придбало та встановило сучасне обладнання для високоточної обробки деталей.

  Завдяки цьому на заводі було створено новий виробничий комплекс з новітніми верстатами, призначеними для виготовлення особливо складних та точних деталей. Цей виробничий комплекс здатний виробляти всю номенклатуру засобів ініціювання до всіх артилерійських снарядів та ракетного озброєння, в тому числі й всіх видів підривачів, втулок (капсульних, електрокапсульних, гальваноударних) і інших комплектуючих до боєприпасів в необхідній кількості та при наявності конструкторсько-технологічної документації.

  Також протягом 2019 року був підготовлений персонал, що здатен самостійно працювати на всіх видах встановленого обладнання, проводити його налаштування і розробляти програми для роботи таких верстатів.

  Нова виробнича лінія на “Шосткинському казенному заводі “Імпульс” Фото: Укроборонпром

  Виробництво підривачів В-429, В-429 Е, РГМ-2М та інших елементів вогняних ланцюгів артилерійських боєприпасів є наразі необхідним в рамках створення в Україні замкненого циклу виробництва артилерійських боєприпасів, а також для заміни старих підривачів у боєприпасах, що знаходяться на базах Міністерства оборони України і гарантійний термін зберігання яких вже закінчився.

  Слід зазначити, що проведення заходів з переоснащення КП «Шосткінський казенний завод «Імпульс» та створення нового сучасного виробництва артилерійських підривачів стало можливим завдяки ряду управлінських рішень, що були зініційовані попереднім керівництвом ДК «Укроборонпром» з огляду на потреби розвитку вітчизняної боєприпасної галузі».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші...

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.Про це стало...

  США надасть додаткову допомогу Україні на $155 мільйонів

  Україна додатково отримає від Сполучених Штатів Америки допомоги в різних сферах на $155 мільйонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  США надасть додаткову допомогу Україні на $155 мільйонів

  Україна додатково отримає від Сполучених Штатів Америки допомоги в різних сферах на $155 мільйонів.

  Українська керамічна броня виходить на державні випробування

  З 2018 року фахівці ДП "СЗТФ "Прогрес" разом з київськими науковцями працюють над реалізацією досить цікавого проєкту...

  Розпочалось будівництво нових автомобільних розв’язок під Києвом на трасах Київ-Одеса та Київ-Чоп

  На двох міжнародних трасах біля Києва - М-05 Київ-Одеса та М-06 Київ-Чоп - почалося будівництво нових транспортних...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші...