9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

У 2020 році армія отримала вже 25 модернізованих танків Т-72АМТ

Збройні сили України у цьому році отримали вже 25 оновлених танків Т-72, що були модернізовані фахівцями ДП «Київський бронетанковий завод»

Про це розповів виконувач обов’язків директора підприємства Володимир Синявський, повідомляє Defense Express. Передає Національний Промисловий Портал.

За його словами, для потреб армії до війська вже відправлено 25 машин з партії у 31 одиницю. Після початку експлуатації всебічно вивчатимуться сильні та слабкі сторони модернізованих танків для їхнього подальшого поліпшення.

На оновлених машинах замінюють радянський динамічний захист «Контакт» на надійніший вітчизняний «Ніж», встановлюють модернізовані приціли 1К13 для стрільби керованими ракетами «Комбат» українського виробництва, нові прилади нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, потужніші двигуни. Танки оснащують сучасними радіостанціями Aselsan або Harris, навігаційними системами СН-3003 «Базальт». Також ходову частину замінюють на ефективнішу від Т-80.

Нині державне підприємство, що входить до бронетанкового кластера ДК «Укроборонпром», може модернізувати 5 машин на місяць. Модернізація починається з того, що танк повністю розбирають, а потім починають збирати з нових деталей — заміні підлягають усі вузли й кабелі.

blank

Виконувач обов’язків директора відзначив, що Україна повністю незалежна від постачання запчастин для подібної техніки з-за кордону, все необхідне виробляють вітчизняні заводи. Власне КБТЗ має замкнений цикл виготовлення основних деталей на башту, окрім систем наведення вогню, стабілізаторів гармати й приладів спостереження. Все, що з заліза та броні, виготовляють безпосередньо на заводі.

Наразі підприємство має кілька договорів з Міністерством оборони та Центральним бронетанковим управлінням Командування Сил логістики. І здійснює дообладнання та модернізацію танків Т-72.

Нагадаємо, першу партію відремонтованих танків Т-72 (15 одиниць) з покращеними ТТХ відправилася у війська 24 січня цього року. Також повідомлялося й про другу партію (у 10 одиниць), що мала бути поставлена до ЗСУ до кінця минулого місяця.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають