9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

У 2019 році ЗСУ отримали 800 одиниць нового та 2 тисячі одиниць відремонтованого озброєння та військової техніки

З початку 2019 року в ЗСУ поставлено понад 800 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки, а відремонтовано понад 2 тисячі одиниць.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Про це розповів заступник Міністра оборони України Олег Шевчук прямої телефонної лінії Клубі Кабінету Міністрів України вчора, 9 серпня.

«Силами та засобами ремонтних органів ЗСУ у поточному році відремонтовано більше ніж 2 тисячі одиниць озброєння та військової техніки», — повідомив Олег Шевчук, говорячи про укомплектованість ЗСУ основними видами озброєння та військової техніки.

Окрім цього, він розповів, що з початку 2019 року у війська поставлено понад 800 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки.

За словами Олега Шевчука, оборонне відомство під час підготовки проєкту Бюджетної декларації на 2020–2022 роки визначило три пріоритети.

«Перший: забезпечення своєчасного та повного соціального захисту військовослужбовців, комплектування посад професійними військовими та виплату їм гідного грошового забезпечення. Другий: оснащення військ сучасними зразками озброєння та військової техніки, зокрема виконання доручення Президента України щодо розробки високоточного ракетного озброєння та розвитку морської складової. Третій: матеріально-технічне забезпечення військ, передусім операції Об’єднаних сил», — зазначив Олег Шевчук.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають