9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У 2019 році ДККБ “ЛУЧ” поставило в Саудівську Аравію понад 2 тисячі ПТРК та керованих ракет до них

Минулого року Україна офіційно продовжила та збільшила експорт переносних протитанкових ракетних установок та ракетних систем до Королівства Саудівська Аравія.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Відповідна інформація оприлюднена на офіційному сайті “Реєстру звичайних озброєнь ООН” (UNROCA – United Nations Register of Conventional Arms).

Зокрема, згідно з наданими даними, у 2019 році ДККБ “Луч” поставило в Саудівську Аравію 2060 одиниць “переносних протитанкових ракетних установок та ракетних систем”. Крім того, в Йорданію завезли 24 комплекти Hand-held under-barrel and mounted grenade launchers (скориш за все мова йде про комплекти до керованих ракет РК-3К/РК-3ОФ для ПТРК “Корсар”).

blank

Також українські оборонні підприємства торік експортували по 3 одиниці комплексів ППО 9P58MU “Стріла-3” та 9P519MU “Ігла-1” до США та 14 одиниць броньованих тягачів БТС-4 у М’янму.

З іншої сторони, Україна імпортувала 45 одиниць MT-LB з Польщі, 16 одиниць САУ 2C1 “Гвоздика” з Чехії та значну кількість за категорією “Ручні підствольні та встановлені гранатомети” з США (понад 500 одиниць).

blank

Крім того, Туреччина поставила в Україну (скоріш за все в підрозділи МВС) 2165 одиниць пістолетів-кулеметів (скоріш за все мова йде про MP5 для Нацполіції).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають