9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

У 2019 році Десантно-штурмові війська отримали повітрянодесантної техніки на понад 100 мільйонів гривень

 • У 2019 році Десантно-штурмові війська Збройних сил України отримали нову повітрянодесантну техніку на суму більш як 100 мільйонів гривень.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Житомир.info.

  Про це 19 листопада під час пресконференції за участю керівного складу командування Десантно-штурмових військ та з нагоди другої річниці Дня ДШВ (відзначається 21 листопада) розповів заступник командувача Десантно-штурмових військ з повітрянодесантної підготовки – начальник повітрянодесантного управління полковник Юрій Галушкін.

  «У 2019 році на загальну суму понад 100 млн грн Десантно-штурмові війська отримали у своє розпорядження повітрянодесантної техніки, яка стоїть на озброєнні у збройних силах провідних країнах НАТО. Мова йде про людські десантні парашути, про засоби точної доставки вантажів і техніки, мова йде про парашутні системи спеціального призначення для десантування особового складу з надвеликих висот з кисневим обладнанням та навігаційною апаратурою», – повідомив Юрій Галушкін.

  Заступник командувача пояснив, які можливості дає отримана техніка.

  «Що дає нам зазначена повітрянодесантна техніка? По-перше, це дозволить перейти на стандарти збройних сил країн НАТО щодо доставки на поле бою особового складу, техніки та вантажів. Це суттєво збільшить спроможність Десантно-штурмових військ. Мається на увазі, що ми будемо в стані десантувати особовий склад з наднизьких висот у темну пору доби, ми зможемо десантувати особовий склад з надвеликих висот на супервеликі дальності – орієнтовно з висоти до 8 тисяч метрів, на відстань до 40 км. Це дозволить десантувати вантажі, а в подальшому і техніку з літаків військово-транспортної авіації Збройних сил України та НАТО, не залітаючи літаку в зону ураження засобами противника», – розтлумачив заступник командувача.

  Юрій Галушкін також повідомив, що у 2020 році в Житомирі запрацює школа повітрянодесантної підготовки.

  «Протягом 2019 року під керівництвом іноземних фахівців ми підготували достатню кількість інструкторів 199-го навчального центру, які отримали міжнародні сертифікати та мають допуск до самостійної підготовки особового складу Десантно-штурмових військ і взагалі Збройних сил України, які у подальшому будуть експлуатувати зазначену повітрянодесантну техніку. Зараз на підставі наказу начальника Генерального штабу, Головнокомандувача Збройних сил України, командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ розпочата підконтрольна експлуатація зазначених зразків техніки, і вже в 2020 році у нас повноцінно запрацює школа повітрянодесантної підготовки для усіх Збройних сил України», – анонсував Юрій Галушкін.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Зараз читають

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

  На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.