9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

У 2017 році ДК “Укроборонпром” активно розширював виробничі потужності на власних підприємствах

У 2017 році зусилля “Укроборонпрому” були направлені на розширення виробничих потужностей підприємств-учасників Концерну

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на медіацентр концерну “Укроборонпром”

Були відкриті нові технологічні лінії, цехи, стапеля, чи не вперше за весь час незалежності України оборонний комплекс країни почав нарощувати м’язи.

Більш того, в цьому році “Укроборонпром” вперше відкрив нове підприємство, яке забезпечить роботою дві тисячі фахівців і наповнить бюджет України мільйонами податкових відрахувань. У липні 2017 року Державний концерн “Укроборонпром”, у рамках розширення співпраці з американською компанією Delphi Corporation заснував нове підприємство – ДП “Електричні системи” у Вінниці.

Реалізація розгортання виробничих потужностей цього підприємства забезпечується 10 мільйонами євро інвестицій та дозволяє створити біля 2 тисячі нових робочих місць.

blank

Зараз це підприємство вже розпочало свою роботу у тестовому режимі. На сучасному обладнанні у три зміни працюють біля 700 фахівців. Підприємство вже визнано офіційним постачальником комплектуючих для продукції Mercedes-Benz.

А за 2017 рік ДП “Електричні системи” переховано 12,6 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів.

Необхідно зазначити, що американська компанія Delphi вже має успішний досвід співпраці з “Укроборонпромом”. Багато років поспіль ДП “ВО “Карпати”, що в складі Концерну, успішно виготовляє на її замовлення електрокабельну продукцію для автомобілів. Підприємство атестоване за міжнародною системою якості ISO 9001:2000, а неухильне дотримання цілей у сфері якості було сертифіковано й за ISO TS 16949.

Ще одним кроком у “Укроборонпрому” стало розширення можливостей ДАХК “Артем”,  що входить до складу ДК “Укроборонпром”, шляхом відкриття нової технологічної лінії. Завдяки новому закупленому високоточному обладнанню з цифровим керуванням розпочато реалізацію проекту виробництва артилерійських боєприпасів калібру 152 мм. Окрім того, нове обладнання буде застосовано для реалізації проекту “Вільха”, який є складовою стратегічної програми “Ракетний щит”.

blank

У 2017 році на повну потужність запрацював абсолютно новий цех для виробництва корпусів для БТР-3 на “Київському бронетанковому заводі”, для чого підприємство організувало сучасне складально-зварювальне виробництво. Завдяки цим заходам завод отримав можливість принципово, в рази, наростити виробництво, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають