9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

У 2017 році було реалізовано два контракти на постачання БПЛА “Фурія” до Збройних сил України та СБУ

 • У 2017 році було виконано два державних контракти на поставку безпілотних літальних апаратів “Фурія” – один для СБУ (комплекс радіоелектронної розвідки), другий для Міноборони (оптоелектронної та артилерійської розвідки).

  Повідомляє Національний промисловий портал.

  Для Міноборони було відвантажено понад 10 комплексів безпілотних авіаційних комплексів (БПАК) А1-СМ «Фурія» з трьох БЛА кожен.

  Про це під час прес-конференції на тему «Переоснащення української армії авіаційними безпілотними комплексами. Підсумки року. Успіхи, проблеми і виклики» 22 листопада повідомив директор компанії «Атлон Авіа» Артем В’юнник.

  Компанія «Атлон Авіа» є розробником і виробником БПАК А1-СМ «Фурія», який пройшов визначаючі відомчі випробування в інтересах Міністерства оборони України, і сьогодні поставляється в ЗСУ в рамках державного оборонного замовлення.

  Також директор компанії НПП «Атлон Авіа» зазначив, що компанія на 100 відсотків працює на внутрішній ринок – на задоволення потреб силових структур України.

  Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець розповів про те, що до 2020 року Збройні сили України планують закупити 160 безпілотних комплексів. Це будуть комплекси розвідки та корегування артилерійського вогню.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  Українська керамічна броня виходить на державні випробування

  З 2018 року фахівці ДП "СЗТФ "Прогрес" разом з київськими науковцями працюють над реалізацією досить цікавого проєкту...

  “Укроборонпром” відновив пошкоджені паливозаправники для Збройних сил України

  У січні-березні цього року 45-й експериментальний механічний завод, який входить до складу ДК "Укроборонпром", відремонтував та передав...

  «Івченко-Прогрес» розробляє новий двигун для реактивних літаків

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя працює над новим двигуном для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків.

  Українські фізики спільно з іноземними колегами експериментально досліджують явище надпровідності

  Науковці Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України разом з українськими, німецькими й ізраїльськими колегами експериментально...