9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

У 2017 році було реалізовано два контракти на постачання БПЛА “Фурія” до Збройних сил України та СБУ

У 2017 році було виконано два державних контракти на поставку безпілотних літальних апаратів “Фурія” – один для СБУ (комплекс радіоелектронної розвідки), другий для Міноборони (оптоелектронної та артилерійської розвідки).

Повідомляє Національний промисловий портал.

Для Міноборони було відвантажено понад 10 комплексів безпілотних авіаційних комплексів (БПАК) А1-СМ «Фурія» з трьох БЛА кожен.

Про це під час прес-конференції на тему «Переоснащення української армії авіаційними безпілотними комплексами. Підсумки року. Успіхи, проблеми і виклики» 22 листопада повідомив директор компанії «Атлон Авіа» Артем В’юнник.

Компанія «Атлон Авіа» є розробником і виробником БПАК А1-СМ «Фурія», який пройшов визначаючі відомчі випробування в інтересах Міністерства оборони України, і сьогодні поставляється в ЗСУ в рамках державного оборонного замовлення.

Також директор компанії НПП «Атлон Авіа» зазначив, що компанія на 100 відсотків працює на внутрішній ринок – на задоволення потреб силових структур України.

Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець розповів про те, що до 2020 року Збройні сили України планують закупити 160 безпілотних комплексів. Це будуть комплекси розвідки та корегування артилерійського вогню.

Останні новини:

Зараз читають