9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Турецька компанія Aselsan активно постачає тепловізійні приціли для українського ПТРК “Скіф”

Україна і Туреччина продовжують розвивати двосторонні відносини у сфері ВПК.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

У цьому році було придбано кілька партій нових тепловізійних прицілів виробництва компанії Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret As, для вітчизняних ПТРК «Скіф» (Стугна-П).

Згідно з даними китайського ресурсу 52wmb, що відстежує експортно-імпортні операції, з березня по травень поточного року, Державне підприємство «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес», що входить до складу ДК «Укроборонпром», 7 разів отримувала тепловізійні камери Eye Lr S турецької компанії Aselsan. Загальна кількість тепловізорів, поставлених навесні, становить 102 одиниці.

blank
Дані про експорт турецьких тепловізійних камер Eye Lr S Aselsan до України у 2018 році. 52wmb

Як вказується в описі до товару – «Тепловізійні камери Eye Lr S призначені для нічного спостереження (або в умовах несприятливої видимості густий туман суцільна задимленість тощо) цілі, за тепловим профілем, у складі приладів наведення ПТРК «Скіф». Це пасивна допоміжна додаткова приставка до телевізійного каналу приладу наведення, що не являється передавальним пристроєм та призначена для нічного спостереження за тепловими профілями цілей в умовах несприятливої видимості. Працездатний стан камери тільки у складі з зовнішнім телевізійним монітором через провідний інтерфейс. У плинному часі роботи приладу наведення інтегрується електричним зв’язком з основним телевізійним приладом наведення служить для виявлення цілі та її зображення».

Нагадаємо, переносний протитанковий комплекс «Скіф» являє собою експортний варіант ПТРК «Стугна-П». Комплекс був розроблений київським КБ «Луч» та комплектується ракетами калібрів 130 мм і 152 мм з тандемними кумулятивними (РК-2С, РК-2М-К) і осколково-фугасними (РК-2ОФ, РК-2М-ОФ) бойовими частинами. Він дозволяє вражати різноманітні цілі (бронетехніку, доти, вертольоти та інше) на дальності до 5 тисяч метрів. Бронепробиття кумулятивної ракети становить 800-1100 мм за ДЗ.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають