9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Туреччина замовила в Україні двигун для своєї крилатої ракети

В ході візиту Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова у Запоріжжя він відвідав ДП “Івченко-Прогрес” де йому продемонстрували діючи замовлення, серед яких – новий двигун для турецької крилатої ракети

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Мова йде про турбореактивний двигун АІ-35, ескізний проєкт якого був розроблений підприємством в ініціативному порядку наприкінці 2016 року.

Роботи по створенню двигуна розпочались у середині 2015-го року.

Демонстрація напрацювань підприємства:

blank
Новітні конструкторські розробки Івченко-Прогрес

Як розказав Директор ДП «Івченко-Прогрес» – Генеральний конструктор Ігор Кравченко, контракт з Туреччиною вже підписано та вже розпочинаються роботи з виготовлення першого двигуна.

Робоче проєктування двигуна АІ-35 розпочалось у січні 2017 року та був випущений комплект креслень повнорозмірного двигуна.

Компанія вже має досвід співпраці з турецькою стороною, так 6 грудня важкий безпілотник Akinci, розробки Baykar та оснащений українськими двигунами АІ-450Т, здійснив перший політ.

Цей двигун окрім як у якості рушія для крилатої ракети також може використовуватися на безпілотних літальних апаратах в якості маршового двигуна.

Технічні характеристики двигуна:

  • Злітний режим в умовах (H=0, Мп=0, MCA)
  • Максимальна тяга: 315 кг
  • Вага двигуна: не більше 51,3 кг

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають