9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Туреччина готова побудувати в Україні завод з виробництва безпілотних літаків

Про готовність Туреччини вкласти кошти та самостійно побудувати новітнє підприємство для виробництва в Україні безпілотників повідомив віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express

Мова йде про ударні безпілотні літаки Bayraktar TB2 та інші види БПЛА, які розроблені та виробляються турецькою компанією Baykar Makina. З цією компанією “Укрспецекспорт” у 2019 році створив спільне підприємство Black Sea Shield.

Турецька сторона готова зробити інвестицію. Вони попросили їм знайти в Україні майданчик з певними вимогами, на якому вони побудують підприємство для виробництва БПЛА силами українських фахівців. Це підприємство буде мати право продавати свою продукцію, як на вітчизняний ринок, так і за кордон спільно з турецькими партнерами. Зараз ми проводимо пошук цього майданчика, який задовольнить всі вимоги турецької сторони, – повідомив Олег Уруський.

Нагадаємо, що Збройні Сили України запланували придбати від 6 до 12 комплексів Bayraktar TB2, тобто до 48 дронів. Збирання БПЛА мали виконувати саме в Україні, що дозволить знизити ціну до 35%. Також за словами віце-прем’єр-міністра, окрім розгортання в Україні виробництва БПЛА, розглядається можливість створення аналогічного підприємства по будівництву бойових кораблів, зокрема корветів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають