9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Цього року українська армія отримає нові польові намети вітчизняного виробництва

Уже в цьому році у війська надійдуть польові намети УСБ та УСТ з багатьма функціональними змінами.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

Всі ці зміни були введені при розробці нових зразків наметів при участі фахівців нашого Головного Управління, Тилу, представників виробника та самих військовослужбовців, які проходили службу і знають, що краще потрібно для розташування в польових умовах.

Був повністю замінений утеплювач, який тепер має в рази кращу теплопровідність та в жарку пору року може використовуватись для кондиціонування. Коли периметру тепер знаходяться ззовні намету, до яких тент намету прикріплюється кільцями. За допомогою регулювання кільцями можливе регулювання окремих сторін наметів по висоті.

Коли також стали вищі та мають допоміжну платформу. Тепер намет візуально має більші розміри, хоча зсередини стало більше місця, при цьому ж ззовні розміри залишились такими, які визначені Технічними Умовами.

Вікна тепер мають в основі антимоскітну сітку. Поверх сітки є прозора пластикова плівка, яка по всьому периметру вікна кріпиться за допомогою липучої стрічки. Вона м’яка і легко відкривається для провітрювання.

Нарешті і в утеплювачі з’явились вікна, які можливо зняти при різних погодних умовах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають