9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Тривають практичні випробування нового кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот» (відео)

Протягом двох останніх тижнів тривають практичні випробування оновленого великокаліберного кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Так, учора пресслужба Заводу «Маяк» опублікувала відео, на якому кулемет КТ-12,7 здійснив перші постріли у заводському тирі.

https://www.facebook.com/100581021972464/videos/399094694633529/

«Український КТ-12,7 буде не лише спроєктований за західними стандартами, а й матиме розроблену на підприємстві систему, котра дозволить значно покращити кучність та влучність стрільби цього кулемета», – заявив головний конструктор заводу «Маяк» Олександр Гордєєв.

Перші зразки кулемета КТ-12,7 (український аналог великокаліберного кулемета НСВТ) були представлені ще на початку 2021 року. На відміну від старого зразка, що виготовлявся в СРСР, модель виробництва Заводу «Маяк» створена за сучасними західними стандартами у партнерстві з компаніями Bartlein Barrels Inc. (США) – яка є виробником так званих бланків ствола та ARS Ballistics (Велика Британія), що займалась оснащенням для вгону його в прецизійну геометрію.

blank

Окрім танкової версії, яка буде встановлюватися на оновлену версію танка БМ «Оплот», на ПАТ «Завод Маяк» також працюють і над дефіцитним піхотним варіантом кулемета КМ-12,7 (аналог радянського НСВ 12,7). Його випробовування (за планом також оснащеного спецмеханізмом для збільшення влучності) орієнтовно розпочнуться у серпні 2021 року.

Паралельно будуть проходити й тести серійних версій кулемету КТ-7,62 (для бронетехніки) та КМ-7,62 (піхотний варіант) над покращенням влучності яких теж збираються попрацювати.

Головний конструктор “Маяка” Олександр Гордєєв впевнений, що після необхідних випробувань запропоновані рішення дозволять зробити чи ненайкращі версії кулеметів такого калібру у світі за показниками влучності стрільби, до того ж будуть значно перевершувати аналоги за мінімізацією витрат боєкомплекту і як наслідок будуть мати більший ресурс використання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають