9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Активно триває модернізація машин керування артилерійським вогнем для армії України (фото)

Модернізація старих машин для управління артилерійським вогнем розпочалася ще минулого року. Згідно з інформацією Центральної артилерійської бази озброєння Командування Сил логістики Збройних сил, радянські машини наразі проходять капітальний ремонт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

На машинах оновлюють всі вузли та агрегати. Також всі машини управління отримують сучасні радіостанції “Либідь”. Крім того, подібні машини можуть бути оснащені й станціями Aselsan або Harris. У процесі модернізації, комплекси управління вогнем, що розміщені на платформі легкого броньованого багатоцільового тягача зменшують масу на 1,2-1,5 тонни та збільшують зручність та легкість управління.

У Міністерстві оборони України зазначають, що подібна модернізація дозволяє враховувати всі аспекти підготовки та управління бойовою стрільбою й забезпечує управління підрозділами артилерії Збройних сил в автоматизованому режимі. Командування Військ зв’язку та кібербезпеки ЗСУ повідомляє, що у найближчих планах – власними силами оновити парк застарілих радянських КШМ типу Р-142 і Р-145 та комплексних апаратних зв’язку до типу А2М1-04.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають