9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

ТОВ “Телекарт-Прилад” освоїло ремонт і модернізацію командних пунктів СКП-11

Національний виробник сучасних цифрових систем зв’язку – ТОВ «Телекарт-Прилад», освоїв на власних потужностях ремонт і модернізацію стартових командних пунктів для потреб Повітряних сил Збройних сил України. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Стартовий командний пункт СКП-11 призначений для управління польотами літальних апаратів на фіксованих частотах телефонного та радіо зв’язку, на польових (тимчасових) аеродромах, але також може використовуватися і на стаціонарних аеродромах в якості резервного або основного засобу управління повітряним рухом. При цьому забезпечується повна автономність від стаціонарних джерел електроживлення, що дозволяє розгорнути командний пункт практично в будь-якому місці.

ТОВ "Телекарт-Прилад" освоїло ремонт і модернізацію СКП-11

У листопаді-грудні 2018 року було проведено модернізацію першого пункту СКП-11 із застосуванням сучасних систем зв’язку і комунікації як виробництва ТОВ «Телекарт-Прилад», так і виробництва провідних світових компаній в галузі телекомунікацій. У процесі модернізації також проведений капітальний ремонт автомобіля і кузова КУНГ, прокладені нові лінії кабелів, встановлено кліматичне обладнання для роботи пункту в будь-яких погодних умовах.

Робота з модернізації була позитивно оцінена представниками замовника. У планах ТОВ «Телекарт-Прилад» на 2019-2020 роки подальша модернізація стартових командних пунктів в інтересах Повітряних сил Збройних сил України.

Останні новини:

Зараз читають