9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

“Темп-3000” випробовує новий вогнестійкий комбінезон для танкістів (відео)

Науково-виробниче підприємство ТЕМП-3000 успішно випробувала новий вогнестійкий комбінезон для екіпажів бойових броньованих машин.

ТЕМП-3000 протестував новий вогнестійкий комбінезон на Protect Life From Fire (PLIFF), в місті Осаці, Японія. Випробування включали манекен в натуральну величину, обладнаний 60 датчиками тепла, одягненими в танковий комбінезон ТЕМП-3000 і давали спалах 20 газових пальників розташованих навколо манікену. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Defence-Blog.

Випробування показали ступінь опіку та пошкодження, який не перевищує 4,2%, що значно нижче рівня необхідного до міжнародного стандарту ISO 13506. Під час випробування була футболка з бавовни яка служила в якості доказу малого впливу вогню. Футболка залишилась без пошкоджень.

Спеціалізований одяг розроблений для екіпажів бронетранспортерів, броньованих автомобілів, танків, самохідних артилерійських систем та інших бойових машин повиннен відповідати незвичайною різним вимогам, включаючи міцність, гнучкість і здатність функціонувати на теплі і холоді, вологому та сухому середовищі.

У відповідь на загрози вибухів саморобного вибухового пристрою, теплового впливу та численних атак, включаючи удар з реактивних гранатометів, то ТЕМП-3000 розробив удосконалений варіант вогнестійкою одягу для членів екіпажу. Комбанезон екіпажу складається з куртки і брюк. Верхня частина комбінезону включає в себе зшиті рукава, комір і центральну застібку-блискавку. Комбінезон виготовлений з негорючих арамідних тканин (температура займання 610°С).

Особливі властивості арамідних тканин, тепло та вогнестійкість, які передбачені на молекулярному рівні, тому ці властивості залишаються незмінними протягом усього періоду експлуатації. Арамідна тканина має унікальну особливість самостійного гасіння, що забезпечує захист від опіків другого та третього ступеня. Арамідна тканина не плавиться і не капає при взаємодії з високою температурою, має низьку провідність і стабільні антистатичні властивості. Структура тканини забезпечує високі навантаження та підвищену зносостійкість.

Вогнестійкий одяг від ТЕМП-3000 може захистити солдатів від високих температур і полум’я, а також забезпечує захист від уламків броні, а також проти 9 мм куль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають