9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

«Темп-3000» представив нові захисні шоломи (фото)

НВП «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представило захисні шоломи 4-х розмірів (S, М, L та XL), оновлені захисні плити та бронежилети з позитивною плавучістю.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Зокрема повідомляється, що вітчизняне підприємство нині виготовляє два типи балістичних шоломів: повнорозмірні (тип Full) та з високою обрізкою (тип HighCut). Другий тип зазвичай використовують разом із тактичними навушниками.

Тепер шоломи доступні у чотирьох розмірах: S – до 53, М – 54-57, L – 57-60 та XL – 60.

Балістичним матеріалом, що застосовується під час виробництва бронешоломів, є арамідний препрег (композит, що дозволяє формувати балістичні ковпаки за дуже високого тиску та температури). Саме такий спосіб забезпечує стабільну балістичну стійкість під час мінімізації ваги виробу.

Виробник пропонує декілька варіантів кольору і покриття поверхні. Серед них – полімерна гладка поверхня і поверхня типу «шагреневої шкіри».

blank

У всіх моделях шоломів регулювання комфортної посадки на голові користувача здійснюється за допомогою дискового регулятора системи Воа.

blank

Також бронешоломи можуть комплектуватися зовнішніми монтажними напрямними елементами та зовнішніми тканинними чохлами. Колір тканини та її склад для зовнішніх чохлів ‒ на вимогу замовника.

На підприємстві відпрацьована технологія формування бронешоломів 2 класу захисту згідно з ДСТУ 8835, які за своєю масою практично відповідають стандартним шоломам 1 (ІІІА) класу захисту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають