9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

“Телекард-Прилад” завершив виконання контракту на постачання командно-штабних машин українській армії

Фінальні три командно-штабні машини (КШМ) та засоби радіорелейного зв’язку від компанії “Телекард-Прилад” було передано підрозділам 23 серпня 2020 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Зокрема, під час урочистої передачі військової техніки Збройним силам України, що відбулася у неділю, 23 серпня, на військовому летовищі під Васильковом, серед іншого, було передано три одиниці КШМ на базі БМП-1 та партія радіорелейних широкосмугових станцій СРШ-5000 (станція радіорелейна Р-402 у діапазоні частот 4920-6100 МГц).

Відзначається, що одеське підприємство (входить до складу ГС “Ліга оборонних підприємств України”) опанувало серійне виробництво кількох типів сучасних командно-штабних машин (на базі БМП-1, БТР-70Ді, БТР-3, БТР-4 та комплексна апаратна зв’язку на базі вантажівки КрАЗ 5233ВЕ).

Такі машини призначені для управління військами та організації зв’язку в оперативно-тактичній ланці управління, в русі або на стоянці, як автономно, так і в складі вузла зв’язку. На нові КШМ встановлюється фильтровентиляційне обладнання, кондиціонер, обігрівач та система гарантованого електроживлення.

blank
КШМ від ТОВ “Телекард-Прилад”

КШМ оснащені сучасними засобами зв’язку та автоматизації, а також комп’ютерним обладнанням, що забезпечує командному складу Збройних сил можливість управляти підлеглими підрозділами, здійснювати набір, відображення, реєстрацію, обробку, введення, виведення текстової та відеоінформації, зберігання і ведення баз даних, а також визначення місця розташування машини на місцевості й автоматичне відображення координат на електронній мапі.

blank
КШМ від ТОВ “Телекард-Прилад”

Своєю чергою, радіорелейна станція Р-402, що серійно випускається на “Телекард-Прилад”, забезпечує можливість працювати на стаціонарних вузлах зв’язку та у польових апаратних зв’язку або командно-штабних машинах різних рівнів. Р-402 дозволяє створювати радіоканали дальньої дії з пропускною здатністю до 300 Мбіт/с та дальністю до 35 кілометрів для одного інтервалу.

blank
Радіорелейна станція Р-402 від ТОВ “Телекард-Прилад”

Варто додати, що того ж дня стало відомо про прийняття на озброєння берегового ракетного комплексу РК-360МЦ “Нептун”, розробкою й виготовленням рухомого командного пункту РКП-360 для якого займалися фахівці “Телекард-Прилад”.

blank
Рухомий командний пункт РКП-360 “Нептун” від ТОВ “Телекард-Прилад”

Нагадаємо, напередодні 29 річниці Дня Незалежності, в День Державного Прапора України (23 серпня) Збройні сили України отримали 132 зразки озброєння та військової техніки, 38 одиниць засобів зв’язку та 78 приладів спостереження.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають