9.5 C
Alba Iulia
Субота, 3 Грудня, 2022

Таємничий БПЛА від Укроборонпрому вийшов на новий етап випробувань

Таємний безпілотник, який розробляють підприємства ДК “Укроборонпром”, вийшов на етап випробувань під дією засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення концерну.

«За дорученням Начальника Генерального штабу готуємось до льотних випробувань під дією РЕБ”» – йдеться у повідомленні.

В «Укроборонпромі» кажуть, що погода наразі створює проблеми для випробувань. Але це планують застосувати як додаткову перевірку для комплексу.

«І так, йдеться не про одну пташку. І так, «аз воздам» — не назва. Місія», – уточнюють у пресслужбі концерну.

РЕБ – це один з видів збройної боротьби, під час якого здійснюється вплив радіоперешкодами на радіоелектронні засоби розвідки, системи зв’язку та управління супротивника для ускладнення їхньої роботи та передачі даних.

Складовими сучасних комплексів РЕБ є системи радіоелектронного придушення та радіоелектронного захисту.

Нагадаємо, у жовтні 2022 року Укроборонпром оприлюднив інформацію про розробку вітчизняного БПЛА з дальністю до 1000 км та масою бойової частини 75 кг.

blank
Фото: Укроборонпром

В Україні ведеться активна розробка різних нових БПЛА. Так, фахівці із Запоріжжя створили розвідувальний безпілотник «Домаха». А вже відома українська компанія «Ukrspecsystems» розробила та вже постачає до ЗСУ новий БПЛА “Шарк”.

Вітчизняні розробки у сфері стосуються не тільки неба. Так, Україна наразі створює флот з морських безпілотників. Саме вони атакували базу Чорноморського флоту у Севастополі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають