9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Танки Т-84У відправили до Харківського танкового інституту

 • Основні бойові танки Т-84У після ремонту відправили до танкового інституту при Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У ВНЗ вони надійшли на початку 2020 року, до цього проходили ремонт на одному з харківських підприємств бронетанкової галузі.

  Т-84У були виготовлені у другій половині 90-х років та 10 з них брали участь у військовому параді до Дня Незалежності України у 2001 році.

  Проте через непроплату за ці танки, вони залишались у власності Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. Морозова.

  Після початку російської агресії у 2014-у році на озброєння Збройних Сил України почали повертати зразки техніки та озброєння, що в попередні роки були відправлені на консервацію. Серед танкової техніки це були радянські танки Т-72 та Т-80.

  У 2017-у році стало, що Міністерство оборони України домовилось про отримання танків Т-84У від ХКБМ та у 2018-у році саме на них Україна була представлена на змаганні Strong Europe Tank Challenge.

  Перед отриманням танкістами 14-ї механізованої бригади танків Т-84У, вони пройшли ремонт на ДП «Завод ім. Малишева» за участі підприємства розробника. Про те в ході експлуатації в армійському підрозділу було виявлено ряд проблем, що не були виправлені під час ремонту.

  Наприклад з механізмом заряджання:

  та система управління вогнем:

  Тому у Збройних Силах України відправили бронетехніку на повторний ремонт та модернізацію, після яких танки Т-84У відправили до танкового інституту для підготовки курсантів.

  Основний бойовий танк Т-84У оснащений 125-мм гарматою з автоматом заряджання, яка, в тому числі, здатна вести вогонь керованими високоточними протитанковими ракетами із дальністю знищення цілей близько 5 км. Завдяки 1200-сильному двигуну майже 50-тоний Т-84 може розвивати швидкість до 70 км/год.

  За захист танку відповідає вітчизняний динамічний захист та комплекс електроно-оптичної протидії від керованого озброєння.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться...

  В Україні збільшилося виробництво металургійної продукції

  За січень-квітень 2021 року у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року виробництво чавуну в Україні збільшилося на...

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового...

  Миколаївський портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше судно з початку своєї роботи

  У Миколаєві портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше у своїй історії судно з максимальною інтенсивністю, обробивши панамакс Georgia...