9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Танкісти Збройних сил випробували систему LASERTAG (фото)

Українську систему LASERTAG уперше випробували під час танкових двобоїв Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

На Рівненщині танкові екіпажі ЗСУ змагались у фінальній номінації – «Злагодженість дій підрозділу із використанням системи LASERTAG».

Цьогоріч ця конкурсна вправа з даними технічними приладами на танках виконується вперше.

Танкові взводи, обладнані датчиками та лазерами, що фіксують попадання, вели умовні бої один з одним.

Тренувальна система LASERTAG – це імітатори стрільби та мішені для відпрацювання ураження різних цілей з танка.

За допомогою LASERTAG танкісти-навідники можуть підвищувати свою кваліфікацію, навчатися знаходити та уражати статичні або рухомі цілі на різній дистанції, здобувати навички взаємодії зі штатними приладами наведення та ураження, відпрацьовувати ведення вогню з гармати та кулемета танка.

«Для умовного ведення вогню з гармати та кулемета використовується імітатор стрільби зі спареним лазерним випромінювачем, що закріплюється на стволі. Відстань та область ураження гармати й кулемета різна, що робить умовне ведення вогню максимально реалістичним», – розповів керівник департаменту військового виробництва компанії SKIF Едуард Дебелий.

Система LASERTAG вперше використовується у масовій кількості. Нині – на танках. Систему можливо встановити й на іншу бронетехніку.

«Дуже сподобалась запроваджена у нинішньому конкурсі система LASERTAG. Вперше стикаюсь з чимось подібним. Це щось схоже на тренажер, робота на якому наближена до реального бою», – зазначив командир взводу 17-ї танкової Криворізької бригади лейтенант Максим Захарченко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають