9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Танкісти морської піхоти провели стрільби керованими ракетами “Кобра” по морським цілям (відео)

Танкісти окремої бригади морської піхоти, на одному із полігонів Приазов’я, виконали вправи стрільб по морським цілям, із використанням комплексу керованого озброєння танка (ККОТ) з радіокомандним наведенням – 9М112 «Кобра».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

За легендою навчань умовний противник діяв з моря, з подальшим наміром здійснити десантування на морське узбережжя. Використовуючи комплекс керованого озброєння, танкісти бригади морської піхоти знищили умовного противника та всі встановлені мішені.

"КЕРОВАНА «КОБРА» В ДІЇ"

"КЕРОВАНА «КОБРА» В ДІЇ" Танкісти окремої бригади морської піхоти, на одному із полігонів Приазов'я, виконали вправи стрільб по морським цілям, із використанням комплексу керованого озброєння танка (ККОТ) з радіокомандним наведенням – 9М112 «Кобра».За легендою навчань умовний противник діяв з моря, з подальшим наміром здійснити десантування на морське узбережжя. Використовуючи комплекс керованого озброєння, танкісти бригади морської піхоти – знищили умовного противника та всі встановлені мішені. Варто зазначити, що комплекс керованого озброєння танка (ККОТ) з радіокомандним наведенням, призначений для боротьби з танками, об'єктами бронетанкової техніки, малорозмірними цілями типу ДОТ, ДЗОТ і вертольотами. Стрільба може вестися зі штатної гладкоствольної 125 мм гармати 2А46 танків Т—64 і Т—80. Тренуємось щодня! #ВміємоБоротися!#ПрагнемоПеремогти!#ООС#ШтормовіБерети

Опубліковано Командування морської піхоти ВМС ЗСУ / Ukraine marine corps command Четвер, 25 квітня 2019 р.

Варто зазначити, що комплекс керованого озброєння танка (ККОТ) з радіокомандним наведенням, призначений для боротьби з танками, об’єктами бронетанкової техніки, малорозмірними цілями типу ДОТ, ДЗОТ і вертольотами. Стрільба може вестися зі штатної гладкоствольної 125 мм гармати 2А46 танків Т-64 і Т-80.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають