9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Систему розпізнавання літаків “Свій – чужий” модернізують до стандартів НАТО

Враховуючи закріплення курсу України до НАТО, представники Міністерства оборони, Генерального штабу, Командування Повітряних Сил ЗСУ та керівники вітчизняних підприємств домовились про модернізацію наземних радіолокаційних запитувачів системи «Пароль».

Як інформує Defense Express, про це було повідомлено під час зустрічі оборонних відомств та керівників підприємств-виробників радіолокаційного озброєння.

«На узгоджувальній нараді обговорювались варіанти модернізації наземних радіолокаційних запитувачів системи «Пароль», перспективи їх створення на новій елементній базі та адаптації відповідно до стандартів НАТО», – повідомив начальник радіотехнічних військ Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Сергій Вишневський.

blank

«Апаратна складова наземних радіолокаційних запитувачів, що застосовується у Повітряних Силах, хоч і виконує покладені на неї завдання, усе ж залишається морально застарілою, — зазначив генерал-майор Сергій Вишневський. — Більше того, ми рухаємось в НАТО. Віднедавна цей курс закріплено в Конституції. Тож питання відповідності стандартам північноатлантичного альянсу у системі обміну інформації є на часі».

Генерал-майор Сергій Вишневський також додав, що вітчизняні виробники радіолокаційних засобів мають потужний потенціал, а їх продукція користується попитом на світовому ринку озброєння. Він переконаний, що завдяки діалогу і плідній співпраці з підприємствами вітчизняного ОПК, Збройні Сили здатні в найкоротші терміни вирішити питання переозброєння РТВ та повністю перейти на новий стандарт розпізнавання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають