9.5 C
Alba Iulia
Субота, 13 Серпня, 2022

Сили спеціальних операцій отримали власну ескадрилью

Тридцять п’ята змішана авіаційна ескадрилья, яка призначена для оперативного повітряного забезпечення діяльності Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, створена на Вінниччині.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Відповідно до загальної директиви наказу командувача Сил спеціальних операцій та наказу командувача Повітряних Сил ЗС України, ескадрилья безпосередньо підпорядкована 456-й бригаді транспортної авіації та оперативно підпорядковується командуванню Сил спеціальних операцій. Ескадрилья побудована за стандартами НАТО, близько 80% чисельності становлять військові 456-ї бригади, також вона включає штаб, який комплектується з інших частин.

«Починаючи з 2015 року у нас сформована нова структура — Сили спеціальних операцій, яка створювалася за натовськими стандартами, і за цими стандартами ССО повинні мати повітряну компоненту. Рішення про її створення було прийнято у 2019 році. Для чого? Перш за все, це мобільність і скритність управління. Час від моменту прийняття рішення на виконання завдання, до його безпосереднього виконання буде мінімальним, а також менше людей будуть про це знати», – повідомив командир 35-ї ескадрильї Богдан Андрушко.

Нова ескадрилья вже братиме участь в перших нинішніх польотах 456-ї бригади, які заплановані на 8-9 січня. Це будуть тренувальні польоти для підтримки навичок.

До кінця 2020 року на озброєння ескадрильї повинні перебувати три типи авіаційної техніки — вертольоти Мі-2 та Мі-8, а також літаки Ан-26. Після 20-го року в складі 35-ї ескадрильї також з’являться бойові вертольоти Мі-24.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають