9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Ця інформація була оприлюднена під час проведення робочої наради керівництва Міноборони з представниками вітчизняних компаній-виробників засобів індивідуального захисту для потреб Збройних Сил України

Так, з Міноборони передали присутнім представникам компаній ТМ “РА.ДА”, ТОВ “КМ ДІСТІ”, ТОВ “EccentriCITY Invest”, ТОВ НВП “Темп-3000”, ТОВ “Матеріалознавство”, ТОВ “Velmet” та “Харківський завод засобів індивідуального захисту”, що в оборонному відомстві розроблено проєкт вимог до бронежилета полегшеного типу.

Цим виробом планують незабаром оснастити бійців українського ССО, тому військові закликали українських виробників звернути свою увагу на розроблення цього бронежилета.

blank
Бійці Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом СБУ “Альфа” в шоломах “ТОР-Д”

Також виробникам було нагадано про пропозиції, зроблені на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки щодо комплектації захисного шолома одразу кількома чохлами захисних кольорів.

blank
Бронежилети від “Темп-3000” “Корсар М3м” та “Корсар М3с”

Окремо, представникам українських компаній довели поточну ситуацію з технічними специфікаціями для оновлених засобів індивідуального захисту — модульного бронежилета, до якого вносять корективи у деяких пунктах, та балістичного шолома.

Останній планують випускати у двох видах – загальновійськовий варіант та спеціальний, за побажаннями командування ССО.

Зазначається, що на сьогодні у Збройних силах України майже 200 тисяч бронежилетів потребують заміни або продовження ресурсу з огляду на вичерпання гарантійних термінів експлуатації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають