9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Сили спеціальних операцій Мавританії зацікавились українською бронетехнікою

Делегація Міноборони Мавританії прибула до України та оглянула продукцію підприємства «Українська бронетехніка».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Офіційна делегація Міністерства оборони Ісламської Республіки Мавританія працювала за запрошенням підприємства.

Делегацію очолив командувач Сил спеціальних операцій (ССО) бригадний генерал Мохаммед Ульд Шейх Ульд Боіде.

Візит відбувався на технічній базі підприємства у Нових Петрівцях, де проведено ознайомлення з продукцією та перспективними проєктами компанії.

blank
Представники Збройних сил Мавританії та підприємства «Українська бронетехніка». Вересень 2021

Делегація зазначила, що технічні рішення кожного з представлених зразків відповідають найвищим вимогам замовника.

«Я вражений успіхами, яких вам вдалося досягти за такий короткий термін. Це підтверджує мої висновки про те, що виконання замовлень відбуватиметься відповідно до умов та термінів контрактування», – зазначив Мохаммед Ульд Шейх Ульд Боіде.

Представники Міністерства оборони Мавританії приділили особливу увагу питанням укомплектування ССО Мавританії сучасними системами озброєння.

В тому числі командно-штабними машинами, колісною бронетанковою технікою, машинами спецпризначення на їхній базі:

  • мобільними комплексами із безпілотними літальними апаратами;
  • радіоелектронними контр БПЛА системами;
  • дистанційно керованими бойовими модулями;
  • модулями із протитанковими комплексами.

«Отримання зовнішньоекономічних контрактів – одна з умов сталого розвитку підприємства, – зазначив генеральний директор підприємства «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.

blank

Українське підприємство сподівається на продовження переговорів щодо постачання військової техніки та озброєння в інтересах Збройних сил Мавританії.

Нагадаємо, у 2021 році технічну базу підприємства «Українська бронетехніка» відвідала делегація Міноборони Індонезії. Тоді повідомлялось, що презентована військова техніка та озброєння потенційно цікава силовим структурам Індонезії. Трохи раніше техніка підприємства була продемонстрована військовому аташе Єгипту.

blank
Новопризначений військовий аташе Республіки Єгипет полковник Амра Фарук з представниками підприємства «Українська бронетехніка». Фото пресслужби компанії.

У лютому цього року компанія передала підрозділам Національної гвардії України партію бронеавтомобілів «Новатор».

Крім того, раніше ми повідомляли, що «Українська бронетехніка» стала дилером еміратських безпілотних наземних дронів. Компанія уклала трирічну дилерську угоду з еміратською Milanion на право продажу безпілотних наземних транспортних платформ AGEMA UGV 8×8.

blank
Безпілотна наземна транспортна платформа AGEMA UGV 8×8 на виставці “Зброя та безпека – 2021”. Фото: Владислав Христофоров

Наземна транспортна система AGEMA побудована для екстремальної прохідності: має високий крутний момент, трансмісію з високим тягловим зусиллям, незалежні підвіски, низький центр ваги та здатність заїжджати крутими схилами з кутом нахилу 40 градусів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають