9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

Стали відомі характеристики бойової машини піхоти БМП-У

У “Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. Морозова” проходить конструювання абсолютно нової бронемашини – БМП-У, яка має замінити БМП-1 та БМП-2. При цьому БМП-У створюється за модульним принципом, з можливістю використання базової платформи для цілого сімейства гусеничних машин.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ukroboronprom.com.ua.

За розрахунками, рівень захисту БМП-У з переднім розміщенням моторно-трансмісійного відсіку на 10-12% вищий за БТР-4. Для забезпечення високої маневреності та швидкості на полі бою БМП-У буде оснащуватись дизельним двигуном потужністю 735 к.с. та автоматичною трансмісією.

Враховуючи масу нової бойової машини піхоти у 25-27 тонн, питома потужність БМП-У знаходиться на рівні 27-29 к.с./т. Цей показник значно перевищує питому потужність БМП-1 (21-23 к.с./т.) та навіть сучасних основних бойових танків. Окрім того, БМП-У здатна долати водні перешкоди.

Для озброєння БМП-У обрано новий бойовий модуль БМ-8, оснащений 30-мм автоматичною гарматою, автоматичним гранатометом, кулеметом, а також керованими протитанковими ракетами “Бар‘єр”. Екіпаж БМП-У складається із 3 членів та 7 десантників.

Останні новини:

Зараз читають