9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

«Справа бронежилетів»: слідча експертиза проводилась без дотримання державних стандартів

Експертиза, яка проводилась під час слідства у справі по закупівлі бронежилетів, проводилась не відповідно державного стандарту ДСТУ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Про це стало відомо під час слухання обвинувачення начальника відділу розробки речового майна Головного управління Василя Саковця.

Мова йде про ДСТУ В 4103-2002, згідно з яким клас балістичного захисту бронежилету оцінюється в комплексі, а не кожний елемент окремо.

За матеріалами справи, які були озвучені на судовому засідання, експерту Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при МВС було поставлено питання “чи пробиваються елементи захисту у різних випадках”.

Відповідно до того, що бронежилет Корсар-М3М-1-4 є диференційного рівня захисту від 1 до 4, то тримання влучання кулі, калібром 7,62х54 мм гвинтівкового набою 57-Н-323с, має відбуватися у місцях розміщення жорстких бронепластин, решта частин бронежилету відповідає І рівню захисту за ДСТУ та оснащена м’яким балістичним пакетом.

blank

На сайті виробника вказується, що м’який балістичний пакет відповідає класу захисту за ДСТУ 1  (NIJ Level IIA). Матеріал м’якого балістичного пакета: пара-арамід або НВМПЕ (надвисокомолекулярний поліетилен).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають