9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

“Спецтехноекспорт” представив перспективні українські БПЛА на виставці UMEX-2018 в ОАЕ

Державне підприємство “Спецтехноекспорт” презентувало перспективні українські розробки в області безпілотних літальних апаратів (БПЛА) на міжнародній спеціалізованій виставці-конференції безпілотних систем і технологій UMEX-2018 (Unmanned Systems Exhibition and Conference), що проходила 25-27 лютого в Абу-Дабі (ОАЕ), повідомляє Інтерфакс-Україна

blank
Станція перешкод для БПЛА “Буковель-Міні”

Потенційним замовникам-відвідувачам українського павільйону на UMEX-2018 представлені розроблені і вироблені приватними і державними оборонними виробниками БПЛА, серед яких:

  • системи повітряної розвідки тактичного радіусу дії
  • засоби протидії БПЛА
  • безпілотник-камікадзе з встановленою бойової частиною
blank
БПЛА PD-1AF з вертикальним зльотом

Усі презентовані на виставці українські розвідувальні БПЛА мають досвід експлуатації в умовах війни на Донбасі. Вони показали високу стійкість до систем радіоелектронної боротьби противника і високі аеродинамічні властивості, відзначається в повідомленні.

Згідно з повідомленням, в цьому році міжнародній аудиторії вперше представлені відразу дві українські розробки в області БПЛА – тактичний безпілотник PD-1AF з вертикальним зльотом від компанії “Укрспецсистемс” і БПЛА-камікадзе RAM від компанії “Оборонні електронні технології”. Окрім того, в українському павільйоні демонструються також оновлені безпілотники Spectator від ВАТ “Меридіан, Observer-С від компанії “Def-C”, квадрокоптер PC-1 та системи гідростабілізації від компанії “Укрспецсистемс”, а також система протидії ворожим БПЛА “Буковель міні” від компанії “Проксимус”.

blank
Квадрокоптер PC-1 та системи гідростабілізації від компанії “Укрспецсистемс”

За словами глави “Спецтехноекспорту” Павла Барбуля, всі презентовані українські зразки БПЛА – це вдосконалені версії своїх попередників, створені українським ОПК в умовах військових дій на Донбасі. Демонстровані замовникам оновлені українські безпілотні системи адаптовані до сучасних умов ведення військових дій із застосуванням високих технологій, і є результатом вивчення всіх відгуків та рекомендацій українських військових аеророзвідників. За багатьма показниками українські системи перевершують західні аналоги і мають краще співвідношення “ціна-якість”, що відзначають, в тому числі представники іноземних військових відомств, які відвідують виставку, зазначив він.

UMEX – регіональна виставка-конференція, присвячена безпілотним системам і технологіям, яка проходить в ОАЕ з 2015 року. За даними організаторів, в роботі UMEX-2018 беруть участь понад 100 компаній з більш ніж 20 країн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають