9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

“Спецтехноекспорт” закупив чергову партію американських парашутних систем Т-11 на понад $4 мільйони

Державний спецекспортер ДГЗП “Спецтехноекспорт” імпортував зі США чергову партію парашутних систем Т-11 виробництва Airborne Systems North America на 4,3 млн доларів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Зокрема у листопаді 2019 року було придбано 260 парашутних систем цього типу.

Минулого року парашути Т-11 були офіційно допущені до експлуатації в ЗС України (Десантно-штурмових військах), разом із парашутними системами Intruder RA-360, Hi-5 та керованими системами точного повітряного десантування вантажів MicroFly II та FireFly.

Це вже не перша партія – у квітні “Спецтехноекспорт” повідомив про виконання контракту з постачання неназваної кількості парашутних систем спеціального призначення та керованих систем десантування вантажів Airborne Systems North America, в інтересах ДШВ ЗСУ.

Парашутна система Т-11 призначена для бойових і навчально-тренувальних стрибків вдень та вночі з гелікоптерів типу Мі-8 та військово-транспортних літаків типу Ан-26, які виконуються окремим парашутистами або групою, з повним озброєнням та спорядженням (або без нього) на швидкості польоту до 277 км/год, з висот 152 – 5330 м при польотній масі парашутиста до 181 кг.

Перед початком експлуатації нових десантно-парашутних систем, “Спецтехноекспорт” та фахівці американської компанії організували навчання військових інструкторів особливостям використання та обслуговування нового обладнання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають