9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

«Спецтехноекспорт» уклав контракт з країною Азії на 40 мільйонів доларів

Державна оборонна компанія «Спецтехноекспорт» уклала контракт на суму понад 40 мільйонів доларів під час виставки у Єгипті.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Контракт було укладено в оборонній сфері після проведення переговорів під час виставки «Egypt Defense Expo» («EDEX 2021»).

Підписаний контракт передбачає реалізацію спільних проєктів щодо постачання продукції та послуг українського оборонно-промислового комплексу в одну з країн Азії.

Також ДП «ДержККБ «Луч» успішно представив власну продукцію на міжнародній оборонній виставці «EDEX 2021» у місті Каїр, Арабська Республіка Єгипет.

Цього року продукція українського підприємства була презентована як на власному стенді, так і на стенді локальних партнерів.

blank
Фото 93 ОМБр

Було презентовано натурні зразки протитанкових ракетних комплексів «Скіф» та «Корсар», макети ракетних комплексів «Вільха» та «Нептун», БПЛА «Сокіл-300», макети протитанкових ракетних комплексів «Бар’єр-ВК», «Бар’єр-В», «Бар’єр-С».

Державна компанія «Спецтехноекспорт» – українська державна компанія, основним видом діяльності якої є експортно-імпортні відносини на світовому ринку озброєнь.

«EDEX» – єдина виставка у сфері захисту трьох видів озброєнь у Північній Африці, яка повністю підтримується Збройними силами Єгипту. У рамках виставкового заходу експонентам надається унікальна можливість продемонструвати новітні технології, обладнання та системи на суші, на морі та у повітрі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають