9.5 C
Alba Iulia
Субота, 19 Червня, 2021

“Спаринг-Віст Центр” провів попередні випробування українського аналога уніфікованої димової шашки УДШ-У (відео)

 • Українська компанія “НВПП “Спаринг-Віст Центр” розробляє вітчизняний аналог уніфікованої димової шашки УДШ-У.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Як повідомив генеральний конструктор львівського підприємства Юрій Сторонський, наразі вже проведені попередні випробування нового виробу. Цьому передувала кропітка робота, яка тривала декілька років. Так була розроблена дослідно-конструкторська документація, створені відповідні рецептури та конструкції.

  За словами Юрія Сторонського, подібні димові шашки вкрай необхідні Збройним силам України, оскільки є надзвичайно ефективними засобами маскування, при цьому, старі запаси радянських УДШ на складах практично закінчилися.

  Варто додати, що крім власне вітчизняної версії уніфікованої димової шашки, “НВПП “Спаринг-Віст Центр” також розроблено сучасну систему дистанційного управління димопуском для таких засобів маскування.

  Така система, що складається з сучасного військового комп’ютера, цифрової метеостанції та локальних пультів керування, здатна одночасно керувати запуском майже двох тисяч УДШ.

  Вона може успішно маскувати війська під час наступальних дій, або бути використана для забезпечення маскування великих військових (батареї, переправи, блок-пост тощо) та стаціонарних об’єктів (аеродроми, склади та інше).

  Нагадаємо, Науково-виробниче приватне підприємство “Спаринг-Віст Центр”, є членом ГС “Ліга оборонних підприємств України” й більш відомо як виробник різноманітних засобів радіаційного та хімічного контролю під торговою маркою “Екотест”.

  Нещодавно підприємство розширило номенклатуру своїх виробів й почало розробляти піротехнічні засоби на потреби Збройних сил України. Зокрема вже були представлені нові ручні димові гранати РДГ-55 та їх мініверсії РДГ-55М, а також димові шашки ДШ-157.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Про нові...

  Авіакомпанія “Мотор Січ” отримає в лізинг два літаки Ан-140

  Державний концерн Укроборонпром планує підписати з авіакомпанією "Мотор Січ" договір про завершення будівництва і передачі в лізинг двох літаків Ан-140 до кінця...

  КВБЗ готовий виготовити всі замовлені “Укрзалізницею” дизель-потяги до кінця цього року

  Крюківський вагонобудівний завод планує завершити складання шести одиниць тривагонних дизель-потягів ДПКр-3 до кінця 2021 року. Виробництво даних складів передбачено контрактом з "Укрзалізницею"...

  Міноборони оприлюднило дані про програму ремонту автотехніки у 2021 році

  Міноборони України розказало про масштаби ремонту автотехніки для Збройних Сил України у 2021 році, що будуть замовлені у підрядників.

  Український всюдихід «Nomad» дебютував на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Новий український колісний всюдихід «Nomad» вперше представили широкому загалу в рамках міжнародної виставки «Зброя та безпека – 2021».Повідомляє...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Українська армія завершує процес заміни гвинтівок СВД на нову зброю

  В Збройних силах України майже не залишилося гвинтівок СВД, які традиційно виконували роль снайперської зброї та дісталися...

  Київські судноремонтники спустили на воду одразу три судна (фото)

  На початку червня Київський суднобудівний-судноремонтний завод (КССРЗ) після проведення докових оглядів спустив на воду одразу три плавзасоби.

  “Інтерпайп” переміг у тендері на постачання “Укрзалізниці” понад чотирьох тисяч залізничних коліс

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" стала переможцем тендеру в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 4,4 тисячі одиниць суцільновальцьованих...

  На базі «Антонова» створено новий високотехнологічний кластер

  14 червня 2021 року на ДП «Антонов» відбулося підписання Генерального договору про кластер високих технологій «Антонов».