9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Снайпери ССО тренуються з українськими гвинтівками UAR-10

На Хмельниччині пройшли тренування снайперів однієї з військових частин Сил спеціальних операцій ЗС України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Українські снайпери відточують свою майстерність у стрільбі зі снайперського комплексу UAR-10.

«Зосереджені всі – командир, інструктори, самі хлопці. У когось за тиждень-два буде чергова ротація в район проведення операції Об’єднаних сил. Снайперські двійки готуються до нового турніру серед військових частин ССО.», – кажуть у спецслужбі.

Збройні Сили України у переважній більшості оснащені 7,62-мм гвинтівками СВД, яка ефективно працює на відстані до 800 метрів на її заміну запропонували вітчизняну гвинтівку UAR-10.

Самозарядну напівавтоматичну снайперську гвинтівку UAR-10 можна вважати аналогом американської автоматичної гвинтівки АR-10.

Це дозволяє як витягнути застряглий набій, так і здійснити ручне досилання. Хромований зсередини ствол виготовлений із нержавіючої сталі має гарантований ресурс до 7000 пострілів.

Зі зручностей також можна відзначити невеличке заглиблення на ємності для кріплення магазина з набоями з обох боків (під праву чи ліву руку) для кращого утримання пальця поза спусковим гачком.

У ній також реалізовано ще одне вдале конструктивне рішення, а саме — за рахунок автоматики на відведенні порохових газів з’явилася можливість здійснювати до 21 пострілу за хвилину.

При цьому під час стрільби розсіювання від точки прицілювання становить до 3 см.

Прицільна дальність ураження — до 1200 метрів, калібр — 7,62 мм. Її вага становить 5 кг, а довжина (залежно від приклада) — від 103 до 124 см.

В 2018 році офіційно прийнята на озброєння Збройних сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають