9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Служба зовнішньої розвідки ремонтує споруду «Сіріус»

Служба зовнішньої розвідки України (СЗР) капітально ремонтує споруду «Сіріус».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Споруда «Сіріус» розташована на території об’єкту «Овідіополь-2» в селищі Великодолинське Овідіопольського району Одеської області.

Вартість робіт складає 4 492 798,84 гривні та проводитиме їх ТОВ «ПРОМІН БУД СЕРВИС», що відповідно до тендеру у системі публічних закупівель Prozorro визнаний переможцем.

Пропозиція іншої компанії – ТОВ «Український виробничо-будівельний Альянс Центр» попри меншу цінову пропозицію у 4 490 470,67 гривні була відхилена.

blank
СЗР ремонтує споруду «Сіріус». Антена комплексу «Персей» в Одеській області Фото: akimov

Як причина відхилення вказано не надання забезпечення тендерної пропозиції та акт огляду об’єкту, тому відповідно до абзацу 5 пункту першого частини першої та абзацу 2 пункту другого частини першої Закону така пропозиція повинна бути відхилена.

Об’єкт на території  «Овідіополь-2» (військова частина № 21489 Овідіополь-2 комплекс «Персей») до 1991 року входив до системи 16-го управління Комітету державної безпеки Радянського союзу.

Саме це управління Комітету держбезпеки СРСР займалось радіолектронною розвідкою (РЕР) та радіоперехопленням.

Сьогоднішнє призначення об’єкту достеменно не відомо, проте у мережі у багатьох джерелах вказують на незмінності призначення унікального об’єкта, що знаходиться у відомчому підпорядкуванні Служби зовнішньої розвідки України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають