9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Шепетівський ремонтний завод розпочав виробництво РСЗВ “Верба”

ДП “Шепетівський ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, розпочинає серійне виробництво передової реактивної системи залпового вогню “Верба” та пускових установок для високоточної системи залпового вогню “Вільха”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу концерну.

Перші штатні підрозділи, озброєні новими системами, будуть сформовані вже в цьому році.

РСЗВ “Верба” була розроблена ДП “Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова”. Цифрові системи “Верби” дозволяють екіпажу керувати вогнем, вести прицілювання та навіть перезаряджання в автоматичному режимі з кабіни. Боєкомплект цієї РСЗВ складається з 40 122-мм реактивних снарядів, які здатні знищувати цілі на відстані до 40 км. Натомість, перезаряджання повного пакету займає лише 10 хвилин.

blank

Використання цифрових систем управління вогнем дозволило у рази скоротити час для відкриття вогню, а завдяки новій системі стабілізації платформи, вдалось значно підвищити точність. Окрім того, на “Вербу” встановлені сучасні системи цифрового зв‘язку для захищеної передачі інформації. У поєднанні із високопрохідним шасі від “КрАЗ”, це забезпечує високу бойову ефективність та мобільність “Верби” на полі бою.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають