9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 5 Червня, 2023

Шепетівський ремонтний завод придбав чеську РСЗВ RM-70

Шепетівський ремонтний завод, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, придбав реактивну систему залпового вогню RM-70 через спецекспортера “Промоборонекспорт”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Підприємство придбало RM-70 для поповнення ремонтного фонду. Проте є велика ймовірність, що завод може цікавити й артилерійська частина.

У митних документах вказувалося, що машина купувалась для виробничих потреб державного підприємства Шепетівський ремонтний завод. Зокрема йдеться про поповнення ремонтного фонду.

RM-70 – це реактивна система залпового вогню, встановлена на базі шасі TATRA 813. Система була розроблена в Чехословаччині на початку 1970-х років і є чехословацькою версією радянського “Граду”.

blank

Один із варіантів РСЗВ встановлювався на Tatra T815, які використовують для виробництва РСЗВ “Буревій”. Розробкою “Буревія” займається саме Шепетівський завод.

blank
Шасі Tatra T815-7. Фото: Defence Express

Нагадаємо, 25 грудня 2021 року в Україну прибула перша партія шасі Tatra для створення РСЗВ “Буревій”. На держпідприємство прибуло 16 шасі Tatra T815-7, виконаних за колісною формулою 8х8. Вантажівка має броньовану кабіну, що захищає військових від куль та уламків. У кабіні передбачено місце для особистої зброї бійців та кріплення радіостанцій.

Останні новини:

Зараз читають