9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

“Шепетівський ремонтний завод” передав армії України півтори сотні одиниць артилерійського озброєння

ДП “Шепетівський ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, завершив 2017 рік 100% виконанням Державного оборонного замовлення, за яким українське військо отримало біля 150 одиниць артилерійського озброєння.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр концерну “Укроборонпром”.

У минулому році завод направив до Збройних Сил України самохідні артилерійські установки, включаючи 2С3 “Акація” та 2С1 “Гвоздика”, реактивні системи залпового вогню БМ-21 “Град”, а також інше далекобійне озброєння.

Крім того, підприємством виготовлено та випущено понад 150 комплектів ЗІП для Міністерства оборони України, Національної Гвардії та інших силових структур України. Окрім того, у рамках дозавантаження підприємства після виконання Державного оборонного замовлення, “Шепетівський ремонтний завод” виконав роботи у рамках експортної діяльності.

Така робота дозволила “Шепетівському ремонтному заводу” отримати дохід у розмірі більш ніж 360 млн. грн., а також сплатити до бюджетів всіх рівнів біля 65 млн. грн. податків. При цьому у 2014 році ці показники були на рівні 99,7 млн. грн. та 10,5 млн. грн.

Підприємство продовжує збільшувати свій внесок у зміцнення обороноздатності України, успішно виконуючи розробку нового озброєння для української армії. Силами підприємства був виготовлений та представлений спеціальний монтажний комплект артилерійської частини 122 мм РСЗВ БМ-21 “Град”, який повністю виготовлений з українських комплектуючих.

blank

Цей комплект може встановлюватись на будь-яку платформу, не прив‘язуючись до конкретного типу автомобільного шасі. Окрім того, інтеграція нових цифрових технологій дозволяє здійснювати наведення на ціль безпосередньо з кабіни, забезпечує високоточну навігацію та топографічну прив’язку, а також дозволяє значно зменшити час на розгортання та згортання комплексу на позиції завдяки впровадженню  автоматичних режимів роботи.

Ці нововведення дозволяють значно розширити бойову ефективність реактивної системи залпового вогню, скоротити час перебування на вогневій позиції та підвищити точність ударів. Підприємство одночасно, працює над модернізацією і бойової машини 9П140 РСЗВ “Ураган” на автомобільному шасі КРАЗ, яка теж була успішно представлена на виставці “Зброя та безпека” 2017 року. Крім того, основним і першочерговим завданням підприємства є модернізація не лише заявлених виробів, але й інших зразків ракетно-артилерійського озброєння.

blank

Варто зазначити, що фахівцями підприємства “Шепетівський ремонтний завод” на високому професійному рівні надаються послуги, у рамках програми “Ракетний щит” – розробка та випробування далекобійного високоточного ракетного озброєння.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають