9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Ще два гуртожитки для військовослужбовців здані в експлуатацію

Як повідомив радник Міністра оборони та Президента України – Юрій Бірюков, пише видання mil.in.ua в експлуатацію введено ще два гуртожитки для військовослужбовців контрактної служби у навчальному центрі в Старичах.

Сьогодні ще 250 військових змінили свої умови проживання. Загалом же у Старичах будується вісім подібних гуртожитків, які розраховані для заселення 1000 військовослужбовців

Будівництво перших чотирьох об’єктів було розпочато 4 місяці тому та у жовтні цього року вони будуть здані в експлуатацію, це відбувається в рамках першого етапу будівництва, також розпочалось будівництво ще 4-х гуртожитків, які будуть здані до кінця цього року.

Всі вони будуються в рамках розпочатого цього року будівництва 184 гуртожитків для військовослужбовців контрактників. Здані сьогодні – це №95 та №96.

Наступним у цьому Навчальному центрі має бути зданий №97.

Згодом очікується старт другого етапу проекту – будівництва квартирних будинків для сержантського складу.

Будівля у 4 поверхи передбачає розміщення 53-х квартир студій для військовослужбовців сержантського складу взводного та ротного рівня.

blank
Макет будинку для розміщення військовослужбовців сержантського складу Фото: Юрій Бірюков
blank
Планування квартир у будинку Фото: Юрій Бірюков
blank
План поверху квартирного будинку для сержантів Фото: Юрій Бірюков

Це другий етап будівництва за яким розпочинається підготовка до будівництва перших 28 будинків на майже 1500 квартир для сержантського складу.

blank

Де будуть побудовані перші 28 будинків Фото: Юрій Бірюков

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають