9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Саудівська Аравія отримала партію українських ПТРК

Державне підприємство Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес» здійснила поставку до Саудівської Аравії українських протитанкових ракетних комплексів «Скіф» та «Корсар».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Український мілітарний портал.

Вартість поставки складає 24,2 млн доларів США.

В рамках угоди замовнику було відправлено:

• протитанкових ракетних комплексів «Скіф» – 30 одиниць
• протитанкових ракетних комплексів «Корсар» – 15 одиниць
• ракет до них – 300 штук

Ці ракетні комплекси розроблені та виготовляються Державним підприємством «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ».

blank

ПТРК «Корсар» може використовуватись зі станка та без нього, коли стрільба ведеться з брустверу чи плеча. Наведення ракети здійснюється по лазерному променю. Максимальна дальність стрільби ракетою РК-3, якою оснащується «Корсар», складає 2500 метрів.

Також цей ПТРК може використовувати й інші варіанти цієї ракети з уламково-фугасною бойовою частиною – РК-3ОФ та тандемно-кумулятивною бойовою частиною – РК-3К.

blank
Фото: КБ Луч

ПТРК «Скіф» – це експортна назва протитанкового ракетного комплексу «Стугна-П», яка постачається для української армії. Цей ПТРК встановлений на пусковій установці у вигляді триноги. Дальність роботи цього комплексу – 5000 метрів.

Вони комплектуються ракетами з тандемними кумулятивними (РК-2С та РК-2М-К) та уламково-фугасними (РК-2ОФ та РК-2М-ОФ) бойовими частинами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають