9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Рятувальники Луганської області отримали нову спецтехніку

Урочистий захід передачі техніки відбувся на території навчально-тренувального полігону Головного управління ДСНС України у Луганській області.

26 грудня Губернатор Луганської області Юрій Гарбуз та заступник Голови Служби Руслан Білошицький вручили нову техніку та обладнання підрозділам. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДСНС України.

Зокрема, від ДСНС України було передано 4 пожежно-рятувальні автомобілі на базі шасі МАЗ, а також спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль на базі Volkswagen Caddy.

Водночас, керівництво області предало рятувальникам 7 спеціальних оперативно-піротехнічних автомобілів Mitsubishi L200, автокран, самоскид та вантажівку на базі МАЗ для проведення піротехнічних робіт, 2 спеціалізовані автомобілі на базі Ford Kuga та Ford Transit, призначені для транспортування мобільно-оперативної групи, а також пожежні рукави.

Руслан Білошицький привітав усіх присутніх з прийдешніми новорічними та Різдвяними святами, висловив сподівання, що і наступний рік буде не менш щедрим та подякував керівництву області за підтримку та допомогу для рятувальників Луганщини.

Юрій Гарбуз вручив піротехнічному підрозділу Луганського гарнізону ключі від семи спеціальних оперативно-піротехнічних автомобілів та автокрану для огородження місця захисними спорудами від вибухонебезпечних предметів (вантажопідйомність до 20 тонн).

Також самоскид для підвозу та вивозу захисних споруд від вибухонебезпечних предметів (грузопідємність до 20 тонн) та вантажний автомобіль для перевезення піротехнічного обладнання (грузопідйомність 5,5 тонн).

Ці транспортні засоби придбані за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку на суму 11,3 млн гривень.

Крім цього, Юрій Гарбуз передав два спеціалізовані автомобілі для транспортування мобільно-оперативної групи та 2300 пожежних рукавів, які були придбані в рамках реалізації Регіональної програми розвитку правоохоронної сфери та цивільного захисту населення у Луганській області на 2016-2017 роки.

blank
Фото: ДСНС України

Останні новини:

Зараз читають