9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

РСЗВ Вільха отримає вітчизняне шасі

Перспективний український ракетний комплекс з коригованим боєприпасом калібру 300 мм «Вільха» у фінальному варіанті, скоріш за все, буде базуватися на вітчизняному шасі виробництва «КрАЗ».

Про це в інтерв’ю «5 каналу» розповів міністр оборони України Степан Полторак, повідомляє Defense Express.

«Я думаю що … це буде український носій. Це буде скоріше за все КрАЗ», – розповів міністр.

Також він додав, що рішення про те, яку саму модель шасі будуть використовувати для «Вільхи» приймуть під час завершення випробувань комплексу.

«У них зараз є багато напрацювань на КрАЗі (по шасі) і я думаю що вони будуть здатні виконати це замовлення і задачу яку ми ставимо перед ними», – зазначив Степан Полторак.

blank

blank

Нагадаємо, що над створенням вітчизняного комплексу працює близько п’ятнадцяти підприємств українського оборонно-промислового комплексу. Головний виконавець проекту за державним оборонним замовленням – КБ «Луч».

Вперше про перспективний український комплекс заявили на початку 2016 року. Після цього проводилися численні запуски нових ракет. У березні 2018 року почалися державні випробування «Вільхи», а у жовтні Генеральний конструктор – Генеральний директор КБ «Луч» Олег Коростельов повідомив, що ракетний комплекс «Вільха» прийнято на озброєння ЗСУ та направлено в серійне виробництво.

На даний момент створено версію ракети з 250-кілограмовою бойовою частиною та дальністю 70 км. Надалі планується створити версію ракети для ураження цілей на відстані в 120 км, але маса бойової частини в неї буде зменшена до 170 кг.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають