9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Розвідники отримали український безпілотний комплекс “Лелека-100” від волонтерів

Окремий розвідувальний підрозділ Збройних сил України отримав безпілотний авіаційний комплекс “Лелека-100” українського виробництва.

Повідомляє Промисловий Портал.

Комплекс було придбано завдяки роботі благодійного фонду “Повернись живим”. Це вже п’ятий БпАК “Лелека-100”, переданий волонтерами з початку року.

Передані українські дрони використовуються підрозділами Сил оборони України на Волині, Чернігівщині та Сумщині. Крім того, оператори комплексів використовують розвідувальні безпілотники на східному фронті.

До складу кожного безпілотного комплексу входять два літаки з наземними станціями управління, денною та нічною оптикою, запчастинами, інструментами й розхідниками.

БПЛА «Лелека» працює на висоті 2 кілометри та розвідує і коригує вогонь на глибину до 50 кілометрів від лінії фронту. Він може працювати в будь-яку пору доби й дає змогу передавати інформацію прямо з поля бою.

Загалом волонтерами завдяки фонду “Повернись живим” було зібрано 36 мільйонів гривень на 25 комплексів “Лелека-100” виробництва української компанії DeViRo.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають