9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Розумний 122-мм снаряд “Карасук”

Український керований артилерійський снаряд з лазерним напівактивним самонаведенням “Карасук”, розробки ДП НВК “Прогрес”.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Розумний снаряд “Карасук” забезпечує ефективне ураження танків, БМП, БТР, пускових установок ракет, САУ, гаубиць, що розташовані відкрито або у закритих місцях, командних центрів та центрів керування зв’язку, мостів та переправ. Також снаряд може ефективно застосовуватися проти оборонних укріплень противника, ДОТів, надводних цілей (катерів, суден та військових кораблів).

Використання системи лазерного напівактивного самонаведення дає високу ймовірність ураження цілі одним пострілом.

Снаряд має калібр 122-мм. Він може застосовуватися з САУ 2С1 Гвоздика та несамохідної гаубиці Д-30. Дальність стрільби снарядом “Карасук” – 12 кілометрів.

Снаряд оснащений осколково-фугасною бойовою частиною, що має масу вибухової речовини не менше 5 кг. Довжина снаряда – 1200 мм, а вага не перевищує 28 кілограмів.

Розробник артилерійський снаряда – ДП НВК “Прогрес”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”. Підприємство спеціалізується на розробці та виробництві складних оптичних, оптико-електронних і оптико-механічних приладів та гіроскопічних пристроїв, медичної техніки, теплових насосів, теплообмінних пристроїв, різних товарів народного споживання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають