9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Розробники БПЛА SPECTATOR-M1 отримали державні нагороди

Фахівці ВАТ “Меридіан” ім. С.П Королева”, що входить до складу кластера радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування, отримали нагороди від Міністерства оборони України за вагомий внесок у зміцнення обороноздатності України та розробку нових видів озброєння та військової техніки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Укроборонпрому.

Завдяки київським спеціалістам з “Меридіану” українська армія отримала на озброєння безпілотний авіаційний комплекс Spectator, який активно та ефективно використовується під час війни на Донбасі й призначений для ведення повітряної розвідки, як вдень, так і вночі.

З 2016 року до ЗСУ було передано десятки комплексів, що складаються зі станції управління і декількох безпілотників. Всього в Збройні Сили та Державну прикордонну службу було передано понад 60 безпілотників Spectator різних модифікацій.

Під час вручення нагород Заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський заявив, що Міноборони забезпечить ВАТ “Меридіан” ім. С.П Королева “серійним замовленням на безпілотники, що дозволить завантажити виробничі потужності підприємства.

Апарат Spectator-М1 оснащується новим тепловізором, має більш досконалу станцію управління та програмне забезпечення. Крім того, було зменшено вагу дрона, що дозволяє йому перебувати в повітрі понад 2 години. Spectator-М1 здатний підніматися на висоту понад 3 км і має максимальну швидкість 120 км/год.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають