9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Березня, 2021

Розрахунки вітчизняних ПТРК за п’ять днів знищили 4 одиниці техніки терористів

 • Військовослужбовці 10-ї гірсько-штурмової бригади за п’ять днів протистояння на Донбасі знищили чотири одиниці техніки бойовиків.

  Повідомляє Національний Промисловий Портал.

  Техніка терористів була знищена різними штатними розрахунками бригади, що мають на озброєнні ПТРК “Стугна-П”. По кожній з цілей було здійснено один влучний постріл.

  “Всі випадки сталися під час спроби зближення ворожих сил з нашими позиціями, і спробі атакувати. Всі випадки лежать в рамках права ВСУ на адекватну відповідь”, – написав у своєму Facebook Гліб Бабіч, військовослужбовець збройних сил.

  Список знищеної техніки:

  • 30.01 – КАМАЗ з бойовиками;
  • 31.01 – МТ-ЛБ з ЗУ-23-2 та розрахунком;
  • 03.02 – МТ-ЛБ з ЗУ-23-2 та розрахунком;
  • 04.02 – КРАЗ з бойовиками.

  “Це демонстрація сили Армії. Це демонстрація ступеня вишколу і готовності Армії. Це характерний приклад того, як армія воює, і реагує на дії противника. Це яскрава картина того, як виглядає зараз війна з агресором. Яка не закінчилася від слова “зовсім”. Нарешті, це підтвердження якості та моці зброї, розробленої і виробленої в Україні”, – підкреслив військовослужбовець.

  Фото: Гліб Бабіч

  «Стугна-П» — український протитанковий ракетний комплекс другого покоління. Він розроблений київським конструкторським бюро «Луч».

  Комплекс є напівавтоматичним, із системою наведення по лазерному променю. Комплекс використовує ракети калібрів 130 мм або 152 мм, що встановлюються на комплекс у контейнері.

  Фото: Сергій Згурець

  Оператор керує комплексом з пульта, який виноситься на відстань від 50 метрів. Тобто ведення вогню з ПТРК військовослужбовцями здійснюється з добре захищених позицій.


  Про допомогу проекту

  ДжерелоГліб Бабіч

  Також на цю тему

  Останні новини

  Українське Дунайське пароплавство хоче залучити $200 мільйонів у будівництво 31 баржі та 16 буксирів

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" розробило і направило в Міністерство інфраструктури України попередню проєктну пропозицію та розрахункову фінансову...

  Українське підприємство розробило три моделі нових пожежних машин (фото)

  Підприємство "Пожмашина" на власних потужностях розробило і виготовило одразу три нових моделі протипожежної техніки.Повідомляє Національний Промисловий Портал.

  Новий термінал в аеропорту Дніпра обіцяють відкрити наступного року

  Новий термінал в аеропорту Дніпра почне роботу в наступному, 2022 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Маріупольський металургійний комбінат придбав у «Енергоатому» електроенергії на 26 мільйонів гривень

  Маріупольський металургійний комбінат 25 лютого придбав на майданчику «Української енергетичної біржі» в ДП «НАЕК «Енергоатом» пакет лотів потужністю 25 МВт на березень...

  У Києві розпочався капітальний ремонт Індустріального шляхопроводу (відео)

  У Києві на перетині вулиць Вадима Гетьмана та Борщагівської розпочали капітальний ремонт шляхопроводу. Перший етап ремонту Індустріального мосту планують завершити до кінця...

  Морські порти України перевалили понад 20 мільйонів тонн вантажів з початку року

  Портові оператори у морських портах України в січні-лютому 2021 року обробили 20,583 млн тонн вантажів, що на 6,538 млн тонн або на...

  Український корвет добудовуватимуть як фрегат ближньої морської зони

  Міністерство оборони хоче добудувати корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 як багатофункціональний фрегат ближньої морської зони.Розглядається можливість доопрацювати проєкт...

  Україна домовилася зі SpaceX про запуск українського супутника

  Компанія SpaceX погодилася запустити на орбіту український супутник Січ 2-1. Домовленості про запуск були досягнуті минулого тижня під час переговорів з компанією....

  Зараз читають

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.

  Морські порти України перевалили понад 20 мільйонів тонн вантажів з початку року

  Портові оператори у морських портах України в січні-лютому 2021 року обробили 20,583 млн тонн вантажів, що на...

  Український корвет добудовуватимуть як фрегат ближньої морської зони

  Міністерство оборони хоче добудувати корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 як багатофункціональний фрегат ближньої морської зони.

  Маріупольський металургійний комбінат придбав у «Енергоатому» електроенергії на 26 мільйонів гривень

  Маріупольський металургійний комбінат 25 лютого придбав на майданчику «Української енергетичної біржі» в ДП «НАЕК «Енергоатом» пакет лотів...