9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Розрахунки вітчизняних ПТРК за п’ять днів знищили 4 одиниці техніки терористів

Військовослужбовці 10-ї гірсько-штурмової бригади за п’ять днів протистояння на Донбасі знищили чотири одиниці техніки бойовиків.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Техніка терористів була знищена різними штатними розрахунками бригади, що мають на озброєнні ПТРК “Стугна-П”. По кожній з цілей було здійснено один влучний постріл.

“Всі випадки сталися під час спроби зближення ворожих сил з нашими позиціями, і спробі атакувати. Всі випадки лежать в рамках права ВСУ на адекватну відповідь”, – написав у своєму Facebook Гліб Бабіч, військовослужбовець збройних сил.

Список знищеної техніки:

  • 30.01 – КАМАЗ з бойовиками;
  • 31.01 – МТ-ЛБ з ЗУ-23-2 та розрахунком;
  • 03.02 – МТ-ЛБ з ЗУ-23-2 та розрахунком;
  • 04.02 – КРАЗ з бойовиками.

“Це демонстрація сили Армії. Це демонстрація ступеня вишколу і готовності Армії. Це характерний приклад того, як армія воює, і реагує на дії противника. Це яскрава картина того, як виглядає зараз війна з агресором. Яка не закінчилася від слова “зовсім”. Нарешті, це підтвердження якості та моці зброї, розробленої і виробленої в Україні”, – підкреслив військовослужбовець.

Фото: Гліб Бабіч

«Стугна-П» — український протитанковий ракетний комплекс другого покоління. Він розроблений київським конструкторським бюро «Луч».

Комплекс є напівавтоматичним, із системою наведення по лазерному променю. Комплекс використовує ракети калібрів 130 мм або 152 мм, що встановлюються на комплекс у контейнері.

Фото: Сергій Згурець

Оператор керує комплексом з пульта, який виноситься на відстань від 50 метрів. Тобто ведення вогню з ПТРК військовослужбовцями здійснюється з добре захищених позицій.

ДжерелоГліб Бабіч

Останні новини:

Зараз читають