9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Розпочались випробування гелікоптера Мі-8МСБ з «дисплей-кабіною» (відео)

Розпочалися перші льотні випробування гелікоптера Мі-8МСБ проєкту «скляна кабіна».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Вертоліт отримав нову авіоніку і системою екранної індикації розробки та виготовлення ТОВ ВКФ «СТОРК».

«Виробничо-комерційна фірма «СТОРК» вітає колектив АТ «Мотор Січ» з початком льотних випробувань», – йдеться у повідомленні.

Відзначається, що завершення робіт за проєктом Мі-8МСБ «скляна кабіна» дозволить запропонувати замовникам вертоліт з новими тактико-технічними характеристиками.

Додатково з новим універсальним базовим складом засобів індикації, здатних до адаптації до будь-якого набору авіаційного обладнання відповідно до вимог ICAO та спеціального обладнання відповідно до вимог замовника.

Також повідомляється, що вже розпочато розробку ряду модифікацій вертольота проєкту «скляна кабіна» різного призначення для застосування як в цивільному, так і в державній авіації.

Нагадаємо, Мі-8МСБ зі «скляною кабіною» вперше показали у липні 2019-го року.

blank
Нова панель кабіни пілотів гелікоптера Мі-8МСБ розробки “Мотор-Січ” Фото: Мотор-Січ

Нова панель кабіни пілотів позбулася аналогових індикаторів в замін на електроні.

Варто зазначити, що українська компанія ТОВ «ВКФ «Сторк» поставить багатофункціональні індикатори MFD10.SPO.03 в інтересах ДП «Антонов» для встановлення на літаки Ан-124-100 “Руслан” та Ан-225 “Мрія”.

Бортова автоматизована система контролю (БАСК) призначена для безперервного контролю технічного стану всіх систем літака та дій екіпажу як у польоті, так і при виконанні різноманітних операцій на землі, що передбачені єдиним регламентом технічного обслуговування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають