9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Розпочались державні випробування комплексу «Оболонь-А»

Під час візиту на Державне підприємство «Львівський державний завод «ЛОРТА» Міністр оборони України Степан Полторак сказав про початок державних випробувань комплексу управління вогнем артилерії «Оболонь-А».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Візит відбувався сьогодні 3 травня 2019 року.

Цей комплекс вже був показаний на минулорічному параді з нагоди Дня Незалежності України.

“Сьогодні ми приступаємо до державного випробування унікального комплексу управління вогнем артилерії «Оболонь-А». Це дуже потрібний комплекс для ЗС України, який на 30-40 відсотків підвищить можливості наших артилерійських підрозділів. Він буде більш мобільним та ефективним, підвищить можливості вогневого ураження противника, а також живучість екіпажів”, — наголосив Міністр оборони України.

За словами глави оборонного відомства, після успішного завершення цих випробувань комплекс буде прийнятий на озброєння та буде розпочато його серійне виробництво.

КАУ «Оболонь-А» – це автоматизована система управління нового покоління і високого інтелектуального рівня. Під час розробки блоків машин комплексу використана сучасна елементна база провідних зарубіжних виробників.

Машина управління вогнем артилерії 1В26-1 дозволяє в автоматичному режимі здійснювати планування вогню, передачу цілевказівок кожному вогневому засобу, розгортання бойових машин з маршу і відкриття вогню за декілька секунд.

Також вона обладнана панорамним прицілом ПНК-6, який дозволяє визначати цілі вночі на відстані до 4000 метрів завдяки тепловійзійному каналу. Також приціл оснащений лазерним далекоміром, який може визначати відстані до об’єктів на відстані у 9500 метрів.

Розробниками комплексу «Оболонь-А» озвучується, що навіть без змін дальності та точності стрільби самих артсистем може підвищити ефективність вогню дивізіонів і батарей у 2-5 разів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають