9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

РНБО пропонує створити Міністерство з питань оборонно-промислового комплексу

РНБО України пропонує створити Міністерство з питань ОПК, яке відповідатиме за формування і забезпечення реалізації державної військово-промислової політики.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Також пропонується запровадження посади віце-прем’єр-міністра – міністра розвитку стратегічних технологій та інновацій, до повноважень якого буде віднесено питання реформування ОПК та розвитку космічної галузі.

Це буде зроблено на першому етапі реформування, на другому ж етапі вирішуватимуться питання щодо організаційно-правової форми роботи підприємств, які зараз входять до складу ДК «Укроборонпром».

Весь цей процес відбуватиметься в рамках концепції формування та реалізації військово-промислової політики України, що напередодні була презентована Секретарем РНБО України Олексієм Даніловим.

blank
Бронетранспортер БТР-4Е у зоні АТО

Презентація відбулась в ході наради щодо актуальних питань розвитку оборонно-промислового комплексу.

У нараді взяли участь заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді, заступник Керівника Офісу Президента України Роман Машовець, голова парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають