9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

РЛС посту технічного спостереження на Миколаївщині відремонтують

 • Радіолокаційну станцію висвітлення надводної обстановки «Наяда-5М» посту технічного спостереження у Рибаківці, що на Миколаївщині, відремонтують.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Ремонт проведе товариство з обмеженою відповідальністю «КРОСС» за 49 392,00 гривень.

  Послуги з ремонту та технічного обслуговування радіолокаційного обладнання «Наяда-5М» спеціального призначення на посту технічного спостереження «Рибаківка» включають:

  • ремонт блоку керування
  • ремонт блоку комутації
  • ремонт операторського дисплейного модуля ОДМ
  • комплексна перевірка, технічне обслуговування та налаштування функціонування радіолокаційного обладнання на посту технічного спостереження
  Антена РЛС «Наяда-5» Фото: forums.airbase.ru/bugor337

  Це вже другий ремонт радіолокаційної станції «Наяда-5М» за останні два роки, попередній ремонт та технічне обслуговування проходила у 2018 році у цього ж підприємства.

  Тоді роботи включали ще перевстановлення програмного забезпечення та ремонт блока безперебійного живлення і обійшлись державному бюджету України у 32 486,40 гривень.

  Радіолокаційна станція «Наяда-5М» призначена для виявлення надводних об’єктів, відображення на екрані індикатора кругового огляду надводної обстановки в режимах індикації відносного та поточного руху, радіолокаційного нагляду та вимірювання координат виявлених надводних об’єктів та цілей.

  Як працює ця РЛС, її вмикання та налаштування можна побачити на відео де викладач Одеської морської академії розповідає основи роботи з нею:

  Зазначимо, що саме пост технічного спостереження у населеному пункті Рибаківка Державної прикордонної служби України пройде модернізацію.

  Тут буде встановлено 50-метрова вежа для розміщення технічних засобів спостереження.

  Серед обладнання, що монтується на вежі радіолокаційні станції, комплекс оптико-електронного спостереження, автоматична інформаційна (ідентифікаційна) система АІС та антени для зв’язку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто...

  Представлено дизайн нового зенітно-ракетного комплексу від КБ «ЛУЧ»

  Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній зброярській виставці «Зброя та Безпека - 2021» представило макет зенітно-ракетного комплексу середньої дальності, над яким...

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Зерновий термінал Neptune у порту Південний з часу відкриття перевалив понад 6,6 мільйона тонн зернових

  З червня 2018 року, коли був запущений в роботу зерновий термінал Neptune в порту Південний, даним підприємством...

  На Львівщині відзвітувались про ремонт однієї з найгірших доріг регіону (фото)

  В "Укравтодорі" розповіли про хід робіт на одній з найгірших державних доріг Львівщини - Т-14-25 Миколаїв -...

  До складу Військово-морських сил України зараховано роз’їзний катер

  До складу Військово-морських сил ЗС України зараховано рейдовий роз’їзний катер проєкту 1398Б «Аист».Передає Національний...

  У параді до Дня Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів

  У параді з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України візьмуть участь літаки країн-партнерів.Передає Національний...