9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 5 Грудня, 2022

Унікальний БТР-4МВ1 допомагає звільняти Харківщину (фото)

Збройні сили України у боях на Харківщині застосовують унікальну модифікацію БТР-4 української розробки та виробництва.

Нещодавно на фронті було помічено бойову машину БТР-4МВ1 українського виробництва, передає Національний Промисловий Портал.

Стверджується, що фото зроблене в місті Ізюм, що на Харківщині.

БТР-4МВ1 – це модифікація вітчизняного повнопривідного восьмиколісного бронетранспортера БТР-4, розроблена у Харківському конструкторському бюро з машинобудування.

БТР-4МВ1 Фото: Владислав Христофоров
БТР-4МВ1 Фото: Владислав Христофоров

Бронетранспортер призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та їхньої вогневої підтримки у бою. Також його можна використати як базову машину для морської піхоти та підрозділів швидкого реагування.

У порівнянні з базовою модифікацією бронемашина зазнала таких змін: нова форма корпусу в носовій частині, відсутнє бронескло та бічні двері, посадка водія та командира здійснюється через окремі люки.

blank
Бронетранспортер БТР-4МВ1 на виставці IDEX-2021 в Дубаї (ОАЕ), фото defence-blog.com

Унікальною особливістю БТР-4МВ1 є застосування модульного підходу до побудови бронезахисту, активно використано рознесену броню. Це дозволяє оперативно замінювати елементи верхнього шару броні у польових умовах, завдяки чому захист БТР-4МВ1 значно перевищує будь-який зразок БТР чи БМП, що зараз перебуває на озброєнні в українських захисників.

blank
БТР-4МВ1 – Фото: Укроборонпром

За словами виробника, на базі БТР-4 можливе виготовлення спеціальних бронемашин інших типів. Це може бути командно-штабна, ремонтно-евакуаційна, санітарна та інші.

Нагадаємо, БТР-4МВ1 вже помічали під час бойових дій на сході на початку літа.

blank
Бронетранспортер БТР-4МВ1 Збройних Сил України. Фото: @Arslon_Xudosi

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають