9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Реформування Морської охорони завершиться за три роки

Морська охорона Державної прикордонної служби України у найближчі три роки досягне спроможностей для самодостатнього та ефективного захисту морських кордонів України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Відповідну заяву зробив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал під час Міжвідомчого круглого столу з питань законодавства у сфері морської безпеки.

Захід відбувається за підтримки Посольства США в Україні, в ньому беруть участь заступник Міністра внутрішніх справ Вадим Троян, Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал, представники берегової охорони США, провідні експерти у галузі морського права ЗСУ, правоохоронних органів, міністерств та відомств України.

“У найближчі три роки плануємо створити самодостатню Морську охорону, здатну ефективно захищати морські кордони та адекватно протидіяти викликам транснаціонального і протиправного характеру”, – зазначив Цигикал.

blank

Завдання які сьогодні покладені на Морську охорону ДПСУ:

  • охорона морської та річкової ділянки державного кордону та виключної (морської) економічної зони України;
  • контроль за кораблями та суднами забезпечення Чорноморського флоту Російської Федерації у територіальному морі та внутрішніх водах України;
  • участь в пошуково-рятувальних заходах на морі;
  • супровід іноземних суден, що підозрюються у протиправній діяльності, відповідно до переліку підозрілих суден у рамках співробітництва прикордонних відомств (берегових охорон) чорноморських країн та за інформацією Контактного пункту ВМС ЗС України в операції НАТО «Активні зусилля».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають